Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemény erröl a kutyusról?...

Vélemény erröl a kutyusról? (lennt)

Figyelt kérdés

ti elhoznátok? vagy egy másik kutyust menhelyröl?

én amint tudok hozni menhelyröl,akkor hozok egyet legalább!


[link]



17/L


2011. ápr. 6. 11:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nagyon cuki,én elhoznám :)
2011. ápr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Elhoznám, ha lenne hová.

Szép kis blöki, és okos fajtának tűnik.

2011. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Te még nem döntöttél?

Hát én nagyon gyorsan futnék érte. Tündéri kis tappancs.

2011. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
lenne helyem már itt lenne :)
2011. ápr. 6. 11:35
 5/18 A kérdező kommentje:
egyenlőre nincs,3 kutyám van igy is de az nem érdekel,ellenne velük :(
2011. ápr. 6. 11:36
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát ez egy tünemény kutyus, remélem valaki befogadja és végre lesz egy szerető családja!
2011. ápr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Gyönyörű kutyus, hoznám én is, nincs is messze. :) Csak a jelenlegi házőrzőnk zokon venné, mert így sincs elég szeretet, amit négyen adni tudunk neki.

Ő is mentett kölyök, ha lehet így nevezni, bár nem menhelyi. Az anyjával, és 8 testvérével egy 1x1,6m-es "kennel"-be voltak tartva... Nem tudtuk ugyan, hogy ilyen helyen vannak, de miután megláttuk, nem volt kérdés, hogy hozzuk őt is, és egyik barátnőmnek a tesóját is. Egyébként hál' Istennek mind a 9 kölyök talált szerető gazdit 1 héten belül. Most lesznek egy évesek. :)

2011. ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én inkább felnőtt kutyát hoznék menhelyről (pontosabban már kétszer megtettem): azon már látszik, h milyen lett nagyságra, jellemre stb.
2011. ápr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
ugy igazából a fajtát kerestem kb-ra,mert a középtestüeket szoktam meg,pl van egy spánielem és még mindig fura hogy ilyen "kicsi"
2011. ápr. 6. 12:01
 10/18 xnorkax ***** válasza:
Persze, hogy elhoznám. :D Viszont, ha NJ-Husky keverékek, akkor nem valószínű a közepes méret.
2011. ápr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!