Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen igazságtalan az...

Miért ilyen igazságtalan az értékelés? (Pl. állatvédő kérdésekben)

Figyelt kérdés
Mármint attól, hogy sokan vannak egy véleményen és lepontozzák a többit, ők meg egymást fel, attól még nem biztos hogy igazuk van! Mégis ott villognak 80-90%-al mert a sok retard egyetért és pár normális meg a béka feneke alatt van! Ha meg a saját %-om akarom növelni csak rányomok úgy az értékelésre ahogy eddig áll a helyzet, ha valakinek a válasza 80-90%-ra hasznos, rányomok, hogy ezaz! HASZNOS... ha valakinek csak 10%, nahát az NEM HASZNOS, hiába el sem olvastam mit írt, és másnap csak azt látom, hogy 95%-ban hasznosan értékelek másokat! Hol itt az igazság, mi a cél??
2011. ápr. 6. 13:40
 1/8 xnorkax ***** válasza:
Nem akarok szemét lenni, de neked tényleg ez a legnagyobb problémád? :S
2011. ápr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem a legnagyobb, de most akkor is érdekel hogy miért húznak le embereket, akikkel egyetértek és nem fogom öket pozitivan értékelni, mert csak az én %-om húzza le mert túl sok az idióta ahhoz hogy fordítsak a helyzeten és én is kaptam pár lehúzást...
2011. ápr. 6. 13:53
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos csak egyet tudok veled érteni, és osztozom a felháborodásodba. Válaszolni viszont nem tudok, mert én is értetlenül állok a dolog előtt. És ez független a témakörtől. Én a többi rovatban is tapasztalom ugyanezt.
2011. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Húha!

Én ezt nem értem!

Nem min1, kinek hány%-a van? Én mindig a sját véleményem írom le, olyan kérdésekhez ami érdekel és értek is hozzá valamennyire. Engem csöppet sem érdekel, hogy le vagy felpontoznak, ez nem verseny.

HA kérdést teszek fel sem azt nézem a válaszoknál, hogy kinek hány%-a van, hanem, hogy nekem hasznos volt-e. Amúgy az is ritka, hogy nyomkodjam, hogy hasznos vagy nem.

2011. ápr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mert ez egy ördögi kör, azoknak a véleménye lesz hasznos akik többen vannak függetlenül attól jó e vagy sem, és ha már elkezdtek szavazgatni valamilyen irányba akkor azt már meg se lehet forditani hanem egy öngerjesztő kör... és aki jót akar elérni az arra szavaz és úgy ahogy eddig a többiek és kész... borzalmas...
2011. ápr. 6. 14:01
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
őszintén engem nem érdekel h ki mint húzogatja le a százalékot, mert a választ te adod a normális választ a normálisak tudják értelmezni a retardáltak meg kit érdekelnek???!!!!én mindig elolvasom a választ és úgy értékelem, hogy szintem milyen, nekem nem az a célom, hogy a százalékom nagy legyen és közben rossz tanácsokat adok, hanem az h megfelelő infóval lássam el a kérdezőt!!! Ennyi! És ha te így értékelsz, hát akkor azon is el lehetne gondolkozni!
2011. ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, hogy minek van egyáltalán értékelés. :)
2011. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az egész le/felpontozás baromság,semmi értelme.

Egyébként attól,hogy veled ért egyet valaki,még nem biztos,hogy igazatok van.

Tipikusan olyankor jönnek a lepontozások,mikor valaki azt írja egy kérdezőnek,ne szaporítsa a kutyáját.Azok szokták ezt írni,akik napi szinten szembesülnek az ilyen ostoba barmok tevékenységének eredményével.

2011. ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!