Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökkel kapcsolatos kérdés?

Kölyökkel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen kölyök az, amelyik 2 hónapos korában nem vinnyog miután elhozták az anyjától és a testvéreitől, se nappal se éjszaka? Másik kutya jelenléte nem tudta megnyugtatni, mert nincs másik kutyánk. Napközben elvolt velem, este pedig lefeküdt aludni a helyére és másnap reggelig azt sem tudtuk, hogy van egyáltalán.

Szerintetek?


2011. ápr. 6. 13:40
 1/9 xnorkax ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem sír. :) Nyilván jól érzi magát nálatok, nem érzi magát egyedül, jól van. A mi kiskutyánk sem sírt egyszer sem.
2011. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az egy jó kiskutya!:D

Örülj neki hogy nem sírta végig az éjszakát!:D

Most miért baj ha nem sír?

2011. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tök változó hogy élik meg. Nekem az első kutyám sírt, a második úgy kussolt, hogy én riadtam fel éjjelente, hogy tuti-e hogy él még.


Egyébként azt mondják a dominánsabb, önálóbb, magabiztosabb kutyákat viseli meg a legkevésbé az új környezet.


Nálam a tapasztalat is ezt mondja, de biztos sokan tudják cáfolni is.

2011. ápr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

HA elhozod egy alomból ott gondolom a többi tesóval volt, nem foglalkoztak vele annyit mintha egyedül lett volna, 2 hónaposan már jobban igénylik az emberi társaságot mint a kutyákét.

De az is elképzelhető, hogy megszeppent és majd ma, vagy holnap éjszaka "zenél" nektek.

2011. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyém se nagyon sírt, első éjjel nyöszörött kicsit, aztán megnyugodott miután megsimogattam. Tudta, hogy jó helyen van és szeretik, a tieddel is ez lehet:)
2011. ápr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)

Nem, a többi napon sem sírt, már két hete nálunk van. :) Az a furcsa, hogy kinti kutyus, tehát az első éjszakáit (és a mostaniakat is) egyedül töltötte a kis házikójában.

Kb. én is így voltam, úgy rohantam ki reggel, hogy meg van-e még, él-e még, mert semmi hangja nem volt/nincs.


és valóban domináns egyed lett azokból a kutyukból, akik nem nyüsziztek máshol?

Kan németjuhász.. lesz belőle..ha nagy lesz. :)

2011. ápr. 6. 15:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondom, nálam bejött, domináns lett. De nem biztos, hogy ez az általános.
2011. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az enyém sem sírt, amikor elhoztuk, bár ő már egy másik kutya mellé került. Nem tudom ez mennyire van összefüggésben a dominanciával, de az előző kutyámnak sem volt egy hangja sem az első éjszakán, pedig ő egy végtelenül szelíd, minden kutyának behódoló golden retriever. A kicsit nem mondanám se dominánsnak se behódolónak, talán a kettő között.
2011. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Nem hisztizik az csak jó.

Elég nyugodt és alárendelt vérmérsékletűnek tűnik.

Szerintem őrizd meg ezt a két jó tulajdonságát.


Üdv!

2011. ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!