Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffordom most 9 honapos es...

Robika1987 kérdése:

Staffordom most 9 honapos es az erdekelni mikor fog kicsit dominasabb lenni? Mas kutyakal szembe az utcan mert pl ki vittem setalni es ra tamadt egy kaukazusi es nem nagyon vedkezet. Szoval mikor alakul ki ennel a fajtanal az on vedelem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 15:05
 1/6 MissWhite ***** válasza:
Nekem 1 éves a szukám és ő sem szokott visszaugatni ha agresszióról van szó de ennek csak örülj sokkal könnyebb így sétálltatni hogyha nem esik neki semminek A területét gondolom védi máskutyákkal szemben nem?
2011. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! Ne félj attól hogy nem védi majd meg magát, csupán nagyon jó ideg rendszere lehet a kutyusodnak!! :) Amúgy, Másfél évesen amikor kifejlett lesz, akkorra már tuti hogy dominánsabb lesz! :) Amúgy Szuka vagy Kan? :)
2011. ápr. 8. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 kerdesre valaszolva arra meg nem volt eset hogy a sajat teruleten vedje meg... 2 kerdesre valaszolva Szuka a kutyam hat igen tenyleg jo az ideg rendszere pl volt kis fiu es akkor vol kutyam 5 honapos es pofozta jo sokat es meg meg sem vakant szoval nagyon bekes... Es szerinted kb sulyba mekkoranak kenne lenie ??? Most.. a feje kb ket nagy ferfi okolnel szelesebb az kicsi vagy nagy??? Jah es a rongyozas tenyleg szelesiti a fejet??
2011. ápr. 8. 13:40
 4/6 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Ne nagyon akard, hogy domináns legyen. Ha kell meg fogja védeni magát, de ebben a korban még ne várd el tőle.

Ehelyet vidd minnél többet közösségbe, ahol játszhat más kutyákkal, mert így fog benne kialakulni az önvédelemhez szükséges mozgások nagy része.

Ja és ne sürgesd azt, ami úgy is be fog következni, nagyon csúnyán pofára lehet így esni. Csak nyugalom.

Na ja a rongyrázás azélesíti a fejet??? Ez enyhén szólva logikátlan mítosz, szerintem.

Tehát ha nyugodt kiegyensúlyozott kutyát akarsz, akkor járjál sokat kutyás közösségbe, sétálj és foglalkozz vele sokat, és kerüld a ránézésre is rázós kutyásokat.


Sok sikert.


Remélem tudtam segíteni.

2011. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. 9Hónapos szukám 35-40 kg volt. De neki a szülei sem voltak kisdarabok szóval valamit örökölhetett tőlük. :)
2011. ápr. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A fej mérete meg pont jó! :) Várd meg még kifejlődik! Szép kutyus lesz! ; )
2011. ápr. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!