Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tanácsoltok? Mit tegyek a...

Mit tanácsoltok? Mit tegyek a kan kutyámmal? Többi lent

Figyelt kérdés
Két Bichonom van,egy fiú egy lány!Ha kint vagyunk sétálni a fiú kutyám a lány kutyákkal teljesen jól elvan,viszont a fiú kutyákkal abszolút nem jön ki.Morogja őket,ugrál rajtuk,harciaskodik velük!Eddig szerencséje volt,mert még mindenki tűrt neki...de mi lesz ha egyszer nem?Hogy barátkoztassam meg a fiú kutyákkal???
2011. ápr. 7. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Kutyasuli. Ez a bajom sokszor ezekkel a kicsi kutyákkal folyamatosan támadják az enyémeket, mert szociázatlanok, neveletlenek. Az enyémek meg csak tűrhetik. Pedig elég nagy a szájuk, egyszer unják csak meg.... sajna ők túl jólneveltek ehhez
2011. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem neveletlen:)Én arra tippelek,hogy ennyire félti a lánykutyánkat!
2011. ápr. 7. 15:18
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Ez puszta dominancia, amit a gazdinának kordában kellene tartania! Ez nem egy egészséges, kiegyensúlyozott, normális viselkedés.


Irány a kutyaiskola, a kis kutya is kutya.


Ilyenkor szétvet a düh, hogy nekem a nagytestű kutyámnak azt is meg kellett tanítanom, hogy ha ilyen konkrét támadás történik, akkor sem védheti meg magát, el kell tűrnie a kicsiktől minden pofátlanságot, csak mert ő nagy, és elég lenne, ha egyszer fordulna vissza.


De a kis szobacirkálók persze akár meg is támadhatják az arra sétáló kan kutyát, a nagy büdös semmiért.


Ne haragudj, nem rád haragszom, meg nem a te kutyádra, de egészen abszurt, hogy a gazdi akkora lufit fúj a sok tutujgatással ezekből a szőrpamacsokból, hogy a szőrpamacsok azt hiszik bárkinek nekimehetnek.


Ha egy dobermannod lenne, akkor is legyintenél, hogy biztos csak a kislány védi?

2011. ápr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tökéletesen igazad van!!!Tudom,hogy én szúrtam el a nevelését!Pont ezért kérek tanácsot,mert már engem is nagyon zavar!Köszi
2011. ápr. 7. 16:04
 5/7 A kérdező kommentje:
Szellő lány!!!! Válaszolnál?Mert te olyan jókat írsz mindig!!!!!
2011. ápr. 7. 16:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Rehabilitáció-szocializáció foglalkozást ajánlnám,itt a legjobbak:

[link]

Mi jártunk,és nagyon sokat használt,a mi kutyánk domináns+pánikbeteg volt.

2011. ápr. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat!!!
2011. ápr. 8. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!