Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szabad kóbor kutyára bors...

Szabad kóbor kutyára bors spray fújni?

Figyelt kérdés
láttam egy válaszolót, hogy ezzel fújta be a kutyát, hogy ne támadja meg és meghátrált. ha jönne felétek egy kutya és látnátok hogy támadna ti szembefújnátok ? nem lesz semmi baja tőle ?
2011. ápr. 7. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha támadna, akkor aligha töprengenék az egészségén. Nem szeretnék a széttépett nyugdíjas nénik sorsára jutni.
2011. ápr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

De. Baja lesz tőle. Csípni fogja a szemét.

Szórakozásból nem fújogatunk. Viszont a kutyám és az én épségem érdekében megtenném.

2011. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem megtámadna, valúszínűleg megtenném, bár nagyon nagy kutya barát vagyok. De nem tudom, mit kell tenni pontosan, ha megtámad egy kutya. Azt tudom, hogy elfutni nem szabad.
2011. ápr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
79%

Engem épp a múltkor támadott meg egy kutya,de az utolsó dolog volt ami eszembe jutott,hogy elővegyem a gáz spraymet.

én a figyelem elterelés,futás,rúgás kombinációt használtam,annak ellenére,hogy imádom a kutyákat.

2011. ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Én nem fújnám le, nagyon állatbarát vagyok, sosem bántanám, futni nem szabad. Engem még soha nem támadott meg egy sem, pedig volt rá alkalom, persze ez attól is függ hogy ki mit sugároz a kutya felé. Én pl nem félek tőlük semmilyen esetben. Nem tudnám elképzelni, hogy ráfújjak vmit amitől baja lesz.
2011. ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha rám támad, vagy a kutyámra akkor gondolkodás nélkül lefújnám..imádom a kutyákat, de a testi épségemet nem kockáztatnám, kutyámét sem...Viccből nem fujkálunk, de önvédelemből simán..
2011. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bors spraytől nem lesz maradandó baja, ha nem fújsz rá egy flakonnal...de ha már ott tartunk hogy rám támad, akkor ha baja lenne is védekezni kell, szerintem senki sem hagyná hogy egy kutya szétkapja...én is nagy kutya barát vagyok, de ha egy nagy kutya rám ront, és nem tudom elzavarni akkor nem lehet mást tenni...Különben is amelyik kutya, emberre támad csak úgy, az közveszélyes bárkire nézve..
2011. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szórakozásbó semmikép!!!!!!!!!!!!!csak ha már nagyon támad
2011. ápr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
engem sem támadott már meg. ált. nyugodt és határozott vagyok szóval lehetséges, hogy nem is fog, de ált. a kutyákat emberek tanítják is, nem csak tartsák.
2011. ápr. 8. 12:43
 10/11 anonim ***** válasza:
engem kis tacskó támadott meg. nem vagyok egy izomember, a kutyám is kicsi növésü harcias kan. kiszökött a kertjükből és neki az én kutyámnak. őmeg engem óvott ugye, de egy kis szaros tacskó ellen azért.. szóval fogtam és belerúgtam. a térdig érő kutyákkal ezt teszem. amúgy állatbarát vagyok, deha támad megvédem magam. a magasabb kutyáknál pedig elkerülöm, vagypedig ráüvöktök hogy tünjön el. beválik.
2011. ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!