Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A törzskönyvön melyik a...

A törzskönyvön melyik a törzskönyvi szám?

Figyelt kérdés
Mert van rajta két szám is, melyik az? Van benne /-jel?
2011. ápr. 7. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Jobb sarokban

Kötet: a fajta neve és alatta szám: pl: 116/08

2011. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A törzskönyv jobb felső sarkában. A törzskönyvi számban szerepel a fajta rövidítése, az évszám utolsó két száma és még négy szám. És igen van köztük / jel.
2011. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. De az az évszám az nem a kutya születési éve, ugye?
2011. ápr. 7. 20:06
 4/8 anonim ***** válasza:

A szám az, hogy hanyadik kutya aki az országban ebből a fajtából Tk-t kapott pl 116

utána /

mögötte a Tk kiállításának éve pl: 08

alatta a TK kiállításának dátuma mondjuk 2008.április. 2 vagy ilyesmi mellette a MEOE pecsét és elvileg László István aláírása (ha jól tudom még mindig ő csinálja, de idén még nem csináltattam Tk-t)

2011. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Már Tari Orsolya...
2011. ápr. 7. 20:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Már nem László István, hanem Tari Orsolya. Szerintem a / jeles, az a kutya nyilvántartási száma. a törzskönyv száma, a jobb alsó sarokban szerepel.
2011. ápr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Most akkor melyik? A jobb felső sarokban levő vagy a jobb alsó sarokban levő ??:D
2014. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6-osnak van igaza, a jobb felső a nyilvántartási szám, a jobb alsó a törzskönyvi szám. Nem véletlenül arról van ott a felső sarokban szó, hogy a kutya nyilván van tartva a MEOE adatbázisában.
2018. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!