Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha már nincs már megoldás...

Ha már nincs már megoldás adnál a kutyádnak emberi vérnyomáscsökkentőt?

Figyelt kérdés
Ha nincs mit vesztened?
2011. ápr. 8. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, ha az orvos azt mondja.

De a kutya nem kísérleti nyúl, hogy magadtól adj neki minden sz@rt.

Miből gondolod hogy vérnyomás problémája van?

2011. ápr. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok kutya kap humán gyógyszert,az én öregem is humán szívgyógyszereket szedett évekig. De természetesen az orvos írta fel. ha felírja a kutyádnak akkor add neki,hiszen szüksége van rá.
2011. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mi az a "veszteség". Pl egy haldokló állat helyzetén annyira sokat már nem lehet rontani. Deha csak mondjuk pénzed nincs, akkor akkor nem, mert lehet, hogy meg is ölöd vele.

Egyébként én erre mindíg azt mondom, hogy a gyógynövényt ingyen kapni a mezőn, és ugyanúgy használ.

2011. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Magát a kérdést nem értem...

Ha magas a vérnyomása a kutyának azt gondolom állatorvos állapította meg és adott is rá valamit. Ha meg nem és ti csak úgy gondoljátok h az majd úgy jó lesz..... akkor semmiképp. Ez nem attól függ h "nincs mit vesztenem, próbáljuk meg". Vagy szabad neki adni mert használ neki, vagy nem és akkor semmilyen körülmények között sem.

2011. ápr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!