Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez nem számít állatkínzásnak?

Ez nem számít állatkínzásnak?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 8. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Mármint melyik kép? Van köztük pár elég borzasztó, de van amelyik csak ps.
2011. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Ha a videóra gondolsz, amin a kutyákat "pörgetik", akkor de ez baromira állatkínzás. Felment a pumpán rendesen.

Primitív idióták...

2011. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
ha a kutyapörgetősre gondolsz, sztem teljes mértékben az
2011. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam:

[link]

csak rosszat linkeltem be :S

2011. ápr. 8. 18:11
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
abcdefuck
2011. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Úristen.... Most jöhetne a három oldalas szónoklatom az állatkínzásról, tele káromkodással. Ezek nem emberek.
2011. ápr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
szegény kutyák, ezeket a férgeket kéne jól be pörgetni de úgy ám hogy a nyakukra a kötelet,aztán mikor leesik ne patakba hanem pöcébe essen. addig amíg a bepörgetett kutyák,nem mondják hogy elég.... akik meg nézik meg röhögnek pitbullok elé az összeset.
2011. ápr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez így van!!
2011. ápr. 8. 18:39
 9/13 A kérdező kommentje:

azért ez se semmi [link]

és az emberek csak úgy nézik

2011. ápr. 8. 18:42
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezek a bikák elé való, undorító,mocsok szemét embernek nevezett idiótáknak jól meg kéne mutatni azt, amit ők csinálnak, de a saját bőrükön! Jól van, hogy a kutya rátámad a másikra..megpróbálok segiteni,de nem lövöm agyon szegény kutyát..2 perccel a videó vége előtt nem sajnáltam azt a kutyát,de...ott hal meg azért, hogy nem nevelték meg a gazdáinak nevezett emberek!, ő fizet a halálával!!


Komolyan mondom, ha felnövök, az lesz az első dolgom, hogy valamit tenni fogok/fogunk ezek ellen!

2011. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!