Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mert hullik a kutyám fulérol...

Mert hullik a kutyám fulérol a szor?

Figyelt kérdés
3 éves tacsko kutyamnak hullik a szor fulerol.Mit tehetnek vele?Mitol lehet ez?
2011. ápr. 8. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
1. óvatosan fésüld meg 2. lehet fertőzés vagy valami ehhez hasonló
2011. ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel rühes! Ha csak a füléről...az úgy tudom ott kezdődik főleg! Mutasd meg egy dokinak, ha az, akkor most kezdeti stádiumban kezeld le, mert később teljesen csupasz lesz! De persze lehet más is, valami gombás fertőzés, bőr betegség, allergia stb...de én a rühre tippelnék..
2011. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
rovid szoru tacsko szval nem szoktam fésulni.De o kinti kutya.Má egy jo ideje hullik neki kamilla teajaval is megmostam neki tettem ra neki fertotlenitot vizzel higitott alkoholall is lemostam de semmit se segitett
2011. ápr. 8. 21:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor valószínü rühes...állatorvoshoz vidd el, ad rá neked megfelelő, kenőcsöt vagy valamit
2011. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mosst jutott eszembe h minden tavaszkor kihullot neki a szore akkor az alergia vagy ruhesseg.DE csak a fulem szkott kihullani neki akk az alergia?amugy a kutyaknal is van alergia?
2011. ápr. 8. 21:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy van allergia! Előző kutyám például, csirkehúsra volt allergiás,kitépte a szőrt a farka töve felett. kutyákat is sok allergia fajta érintheti! Én azt mondom egy orvost azért kérdezz meg, az a biztos!
2011. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
meg lesz
2011. ápr. 8. 22:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdemes lenni a füléről veteni egy bőrkaparékot. Akkor okosabbak lesztek. Nem egy drága vizsgálat:)
2011. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!