Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dog Chow? Milyen táp? Mennyi...

Dog Chow? Milyen táp? Mennyi benne a hús?

Figyelt kérdés
Nagytestű kutyának jó a Purina Dog Chow Puppy Junior Large Breed? Fog tőle szépen fejlődni?
2011. ápr. 8. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Ezekben kb. annyi a hús, mint a bolti tejben, a tej... Én nem adnék ilyen mű vackokat a kutyámnak az biztos, nem is adtam soha és gyönyörű, egészségesek voltak még idős korukban is...inkább veszek nekik húst külön, az legalább hús!
2011. ápr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
A kérdésedre válaszolva a dog chow egy vacak ha tápozol a közép kategória teteje azaz mondjuk Happy Dog alá ne adjad.
2011. ápr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Aztán jó árban ott van a Josera,Dogland,Arion stb.ezek nem kerülnek többe,mint a Dog Chow.

Webáruházból érdemes rendelni,olcsóbb a bolti árnál és nagyon sok ilyen helyen már ingyen kiszállítják a tápot az ország egész területére.

2011. ápr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem rossz táp a dog chow, középkategóriás...
2011. ápr. 9. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon meg vagyok elégedve a Dog Chow-al.

A Happy Dog azért drágább ettől, valaki nem engedheti meg magának.

2011. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Párom rákérdezett a gyárban, ahol készítik, ebben van hús, a Lamb-ban legalább is...

De azt hiszem Royal Canin lesz a befutó.

2011. ápr. 9. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Rc sem jó,sok kutyánál okoz hasmenést vagy egyéb allergiás tünetet,az enyém pl.végigf@sta tőle a kerületet,az érzékeny kutyának valótól meg véresre marta a tappancsát.

Nézd meg az összetételét,és olvasd el a részletes elemzést,az oldalon balra alul az "index"menüpontban vannak betűrendben a tápok.

Egyébként a RC nagyon drága,ebben az árban már kapsz nagyon jó tápokat,pl.az Acana vagy az Orijen.

[link]

2011. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!