Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet baja, ha összetalálkozik...

Lehet baja, ha összetalálkozik egy patkánnyal?

Figyelt kérdés
Ma találtunk egy patkányfészket a kert végébe, ki lettek dobva meg agyoncsapva, de egy-két kicsi elkószált meg az anyjuk. Ma találtam egy kicsit, a kutyám ugrott volna rá. Úgy kellett visszafognom. Lehet, hogy még vannak a kertbe vagy valahol... Ha a kutya megtalálja és szétszedi vagy ilyesmi akkor lehet baja? Mit csináljak??
2011. ápr. 8. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy baja lenne hiszen ezek nem csatornában élő patkányok. olyan mint a természetben bármi más.

de mondjuk férges az lehet tőlük, esetleg átmehet rá bolha.

2011. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A sarokba szorított patkány harap! Ha nagy, akkor vigyázni kell vele.
2011. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
állat gyilkos!
2011. ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ezvolt.Ugyanazt tudom mondani mint az első válaszoló.Halálos beteg nem lesz tőle:)
2011. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most megnyugodtam. Köszönöm a válaszokat!:) Bolha ellen védve van és 3 havonta féreghajtózom. :)
2011. ápr. 9. 11:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha meglátja a patkányt, engedd neki hadd fogja el..nem fogja megenni csak megöli, és nem szaporodnak el! Én kutyám is vadássza őket, ha néha előkerül egy kettő..
2011. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!