Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen is létezik? Állatorvos...

Ilyen is létezik? Állatorvos válaszol rovatból való.

Figyelt kérdés
Tisztelt Doktor Úr! Szeretném megkérdezni,hogy viselkedési problémák miatt lehet-e kérni a kutya elaltatását? 2éve vidékre költöztünk a szomszédban volt egy foxitacskó keverék rossz körülmények között megsajnáltuk,etettük,itattuk orvost hívtunk hozzá Ő úgy döntött,hogy gazdát vált,és hozzánk költözött Sajnos kennelbe kell tartani,mert hatalmas gödröket ásott a kertbe.tanítani nem lehet már 5 éves A volt gazdája köveket dobált Neki,így játszottak gy folyamatosan gödröt ás,téglát beton darabokat ás ki.Széttépi a kennelt De házőrzésre alkalmatlan kiengedni nem lehet elszökik és a szomszédoknál csinál kárt Szót egyáltalán nem fogad Szeretnénk elaltatni és egy biztonságos kutyát beszerezni Állatmenhelyre nem tudjuk elvinni nagyon sok kutya van Nem tudom,hogy az állatvédelmi törvény ilyen esetben engedélyezi-e? válaszát köszönöm Berta Éva
2011. ápr. 9. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt kéne elaltatni, aki ilyenné tette azt a szerencsétlen kutyát! Ugye nevelni, törődni vele luxus...mikor megunjuk, nem bírunk vele legegyszerübb elaltatni, vagy kidobni valahol! Szánalmas milyen emberek vannak! Itt nem a kutya a hibás, hanem aki ilyenné teszi...
2011. ápr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Jogilag ell lehet, de etikus orvos ilyet nem csinál, mint ahogy etikus gazda se. Ennek a kutyának egyszerű nevelési gondjai vannak, ennek megfelelően -ha már ti nem tudjátok nevelni- akkor kutyasikolába kéne vinni.

Egyébként szeméély szerint nem értem mér altatnátok? Legyen bennetek annyi gerinc, hogy akkor saját kezűleg ölitek re. Mert lényegében arról van szó, értelmetlen gyilkolásról, aminek a ti nemtörődömségetek az oka.

2011. ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy gyáva, hanyag ember döntése. A legeslegutolsó választásom sem lenne ez a a kutyámat illetően. Valamelyik menhely biztos befogadja vagy ha nem kutyaiskola, illetve új, hozzáértő gazda keresése a megoldás, nem pedig ez.
2011. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. válaszoló, nem nagyon értem, miért a kérdezőt hibáztatod. Nem az ő kutyájáról van szó, csak bemásolt egy kérdést...

Tanulj meg szöveget értelmezni, mielőtt másokat "szidsz".

2011. ápr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó,tényleg csak másoltam.Nem vagyok biztos benne,ha beteg öreg lenne a kutyám,akkor el tudnám-e altattatni...
2011. ápr. 9. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!