Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 kutyán 2 kullancsirtó nyakörv?

1 kutyán 2 kullancsirtó nyakörv?

Figyelt kérdés
Sajnos elpusztult az egyik kutyám, későn került rá a nyakörv, menthetetlen volt. A másik kutyámra rátegyem az övét, vagy inkább adjam oda valakinek, mert teljesen mindegy, hogy hány van rajta?
2011. ápr. 9. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tedd rá, a túl sok vegyszer bőr irritációt okozhat. Az én kutyám pl. nem bírta a scalibor nyakörvet, az neki túl erős volt, csupaszra vakarta magát néhány helyen mire rájöttünk, hogy a nyakörvtől van.
2011. ápr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is Scalibort vettem, úgy néz ki, hogy bírja. Akkor megpróbálom elpasszolni valakinek a másikat. Köszönöm a választ!:)
2011. ápr. 9. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:
A papírjára rá is van írva, hogy egy nyakörv kutyánként! Nem hiába vannak méretek a nyakörvből, nem a hossza miatt számít, hanem a hatóanyag tartalom miatt.
2011. ápr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2011. ápr. 14. 13:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi scalibor nyakörvet használunk, és meg vagyunk elégedve vele soha nem vakarózott tőle vagy ilyesmi. És valóban rá van írva hogy egy elég rá bőven. Így is kifejti a hatását.
2011. aug. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!