Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szedik fel a kutyata...

Miért nem szedik fel a kutyatartók a kutyájuk piszkát?

Figyelt kérdés
Én is kutyatartó vagyok és rendszeresen felszedem a kutyám piszkát, mert szerintem ez így természetes, ráadásul nagyon utálnám, ha folyton kutyaszarba lépnék. Szóval engem is zavar, hogy lépten-nyomon kutyafekáliába ütközöm. Akkor tehát miért nem?
2011. ápr. 9. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Mert szó szerint tojnak a többi emberre... Én egyébként már csináltam olyat, h az illető lábtörlőjére raktam a kutyája 'termését'. Azóta összeszedi !
2011. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Mert lusta gané mind.
2011. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Én két okból is összeszedem:

1: ha meglátja a közteres, csúnyán megbüntet

2: szerintem igénytelen dolog széthagyni..bárki beleléphet, egy gyerek is játék közben, én sem örülnék neki


Egyébként sok kutyatartó hanyag, jobban kellene szigorítani, mert néha én érzem rosszul magam, mikor látom, hogy pottyant a blöki és lazán sétálnak tovább...

2011. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Én is mindig felszedem. A biztonság kedvéért két nylon zacskót is elteszek sétáltatás előtt, arra az esetre, ha véletlenül kétszer is rájönne a kutyimra a szapora. Volt hogy leállt velem beszélgetni egy kutyáját sétáltató gazdi, és pont előttem kezdte végezni a dolgát a kutyája... És eszébe sem jutott felszedni..) Rezzenéstelen arccal tovább állt. Velem olyan is előfordult már, hogy éppen potyogtatott a kutyám, és a járókelők már azt feltételezték, hogy nem fogom felszedni (pedig éppen nyomta kifelé) tehát még ki sem nyomta, de ők azt hitték, hogy nem fogom felszedni. Meg rám dudál az autós... Barom!
2011. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Én meg a bokorba sz.ratom, ahol nem lépnek bele.
2011. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

ide úgy is csak olyanok írnak akik összeszedik(köztük én is)

nem értem miért esik nehezükre felszedni.gusztustalan..

2011. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
lusták mind....
2011. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Én felszoktam szedni mert:

-én is utálom, hogy ha játszok a kutyámmal mindig közbe azt is néznem kell

-kutyát vállaltam ebben az is benne van

2011. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7%

Mebők vagytok nah, amúgy meg, ha ennyi ember felszedi akkor miért van annyi kutyaszar mindenhol!

amúgy én nem szedem össze remélem lepontoztok, mert én végig lepontoztalak titeket! loserek! Szedjétek csak

2011. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
ennek valami bekattant(de hát megesek a mai sz@aros világban)
2011. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!