Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A rodéziai ridgeback most...

A rodéziai ridgeback most vadászkutya, őrzőkutya, vagy terelő kutya vagy sport kutya (agillity, dog dancing flyball frizbee)?

Figyelt kérdés
mindenhol mást hallok :S
2011. ápr. 9. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne mert épp ezen a fajtán gondolkozom.Nekem nagyon tetszik,minden amit olvastam róla.Ha esetleg van itt olyan gazdi akinek ricsije van az légyszi írjon tapasztalatokat erről a gyönyörű fajtáról.Köszi
2011. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal vadász és őrző-védő kutya. De nem is értem a kérdést, mert olyan típus nincs is hogy sportkutya. Azok a kutyák amelyekkel sportolnak, szintén terelők, vadászok, őrző-védők stb voltak vagy még most is azok. Csak annyi az egész, hogy valamelyik alkalmasabb bizonyos dolgokra mint a másik.
2011. ápr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
őrző-védő. Régen vadásztak vele és a házat őriztették.
2011. ápr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zsuzsabazsa ***** válasza:

Igen őrző védő fajta. Az ültetvényeket védték Afrikában.

Más néven: Afrikai oroszlán kutya.

2011. ápr. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Őrző védő, illetve Afrikában használták oroszlán vadászatokon is..
2011. ápr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!