Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire kell figyelnem kutyával...

Mire kell figyelnem kutyával való költözéskor?

Figyelt kérdés
Kertes házból panelba költöznénk és nem szeretném,ha negatív élmény lenne ez a kutyámnak.
2011. ápr. 10. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Hogy ott ne hagyd a kutyát...
2011. ápr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
első...:D ez tetszik xD
2011. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Annyira tudtam,hogy lesz egy ilyen válasz is!Inkább arra vennéd a fáradtságot,hogy hülyeségek helyett normális segítőszándékú választ adj,jobb lenne a világ! :)
2011. ápr. 10. 14:00
 4/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok,nevess egy kicsit,aztán majd jönnek a normális válaszok is :D

a kérdésre konkrétan nem tudok válaszolni mert nem voltam MÉG ilyen helyzetben.de tettem fel én is egy hasonló kérdést,talán haszbát veszed :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1697354-hogy-..

2011. ápr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*hasznát
2011. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most csak azért nem vicces,mert már tudtam,hogy ezt is fogják írni,így jó előre már lelőttem magamban a poént és kinevettem magam! :D
2011. ápr. 10. 14:08
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Én is költöztem így. Ha a kutyád bejárós volt, akkor elvileg szobatiszta. Eleinte figyeld a jelzéseit és amikor ki akar menni, vidd le. Kicsit több dolgod lesz vele, hiszen le kell vinni, ha esik, ha fúj reggel, este mindig. Napközben pedig, amikor megteheted.Egyszer egy nap egy hosszabb időt szánjál rá, amikor kint vagytok. Keress a környéken kutyásokat, ha szereti az együtt játszást.
2011. ápr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szeretném leszoktatni arról,hogy velem aludjon az ágyban!Szerintetek kezdjem el a költözés előtt 1-2 héttel vagy az új környezet ideális lenne egy új szabályhoz?
2011. ápr. 10. 16:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Új környezet, új szabályok! Csak keményen, következetesen! Amúgy a kutyát marhára nem érdekli, hogy hol éltek, az a fontos neki, hogy veled van!
2011. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!