Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha rugdossa a kutyáját a...

Ha rugdossa a kutyáját a szomszéd "nevelés" gyanánt, tegyek valamit?

Figyelt kérdés

Még sose volt kutyája, és most hogy van, a csaj mikor elvitte sétálni, és ugatta a többi kutyát meg ugrált, a gazdája belerúgott a kutyába.

Oké, nem akkorát, hogy most betört a feje, de azért megrúgta a kutyát.

A kutya meg nyüszített.

Nem akarok szólni, hogy nem kellene a kutyát rugdosni, mert így is eléggé utálják, ha bárki bármit is mer szólni nekik. Olyan bosszúállóak.

Különben is nem az én kutyám, nem akarok senkinek se megmondani, hogy nevelje a kutyáját, én csak a kutyát sajnálom.


2011. ápr. 10. 14:21
 1/7 anonim válasza:
50%
en nagyon leoltanam oket ,meg megis rugdosnam azt aki a kutyat rugdossa.
2011. ápr. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem a kérdést tenni akarsz valamit de nem akarsz szólni neki?Érdekes!Szerintem is hagyd a francba ő kutyája úgy neveli ahogy akarja nem a te dolgod.Na de várj csak mindjárt megjelennek az önbíráskodás mintapéldányai és itt fogják osztani az észt.
2011. ápr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Hát ezt mi honnan tudjuk, nem láttuk? Én néha lekeverek egy nevelő célzatú taslit a kutyámnak, a sok elkényeztetős fifigazdi meg egyből sipákol, hogy verem -.-" Már bocsánat, nevelem - a kettő nem ugyanaz. De mikor a lábammal arrébb toltam a kutyát az ajtóból, akkor is rögtön jöttek, hogy rugdosom -.-"

Nem lehet, hogy kicsit te reagáltad túl a dolgot? Lassan már ott tartunk, hogy aki nem cincog a kutyájának, az állatkínzó, mert rá mert kiabálni -.-"

Ne értsetek félre, nem támogatom a kínzás semmilyen formáját, csak arra akartam kilyukadni, hogy sok ember, pláne aki semmit nem is ért hozzá, sokszor félreértelmezi a nevelő célzatú dolgokat és egyből állatkínzást és bántalmazást képzel bele. Az erőszaknak ilyen értelemben létjogosultsága nincsen, de ha a gazdája tudja mit csinál és nevelő célzattal ad egy fülest vagy fenékbe billenti a kutyát, ahhoz nincsen senkinek semmi köze!

2011. ápr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
14:31!Egyetértek!
2011. ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Én nem értek egyet! Nem kell lágy részen rugdosni a kutyát ahhoz hogy neveld. Menj kutyaiskolába és kérj segítséget, ha nem értesz hozzá. De a verésnél, vannak sokkal hatásosabb módszerek.
2011. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Látszik hogy te se érted utolsó.
2011. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah. Meg vannak olyan hisztis kutyák, akikre rá sem kell csapni, ha már csúnyán néz a gazdi és közben felemeli a kezét, már akkor visítanak. :D Ki mondta, hogy lágy részen rugdossa bárki is a sajátját? Neked elment az eszed? :O A fenékbe billentés mióta lágy részen rugdosás?
2011. ápr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!