Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a spániel fajtatiszta? (kép)

Ez a spániel fajtatiszta? (kép)

Figyelt kérdés

Ő az én spanim :) Nem törzskönyvezett, szóval csak "fajta jellegeket hordozó keveréknek" lehet nevezni. De fajtatisztának látszik? (amúgy láttam anyját,apját nagyon szép angol cocker spánielek)


[link]

[link]

És egy kis kori kép: [link]


2011. ápr. 10. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ha látnám nekem az esne le hogy fajtatiszta... Istenem nagyon szép és aranyos! :)
2011. ápr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kisnita ***** válasza:
100%ig fajtatisztának néz ki. Nagyon nagyon szép és aranyos, megnyomorgatni való kis pofája van :)))
2011. ápr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
és mi van akkor, ha fajtatisztának látszik? ahogy írtad a kérdésben nincs tk, akkor fajtajellegű keverék, de ettől még nagyon aranyos kiskutyus :)
2011. ápr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, fajtatisztának látszik :) Isteneeem, nagyon kis édes kutyuska, igazán büszke lehetsz rá! *-*
2011. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kutyám nevében is :)
2011. ápr. 10. 15:49
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem volt angol cocker spánielem,ugyanilyen arany szinű.Igen,ez a kutyus 100%fajtatiszta.
2011. ápr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 xnorkax ***** válasza:
Igen, jól sikerült keverék. xDD Viccet félre téve, tényleg olyan, mintha egy cocker spánieles fajtaleírásból lépett volna elő, szóval nagyon szép kutyus.
2011. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fajtatiszta.Nekünk is van kettő.
2011. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A fejének nem teljesen így kellene kinéznie és standard képet sem láttunk róla, de ettől függetlenül aranyos, ápolt kutya. Ha tk nélkül vetted, akkor úgysem volt fontos, hogy fajtatiszta legyen, akkor most meg nem mindegy?
2011. ápr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fajtatiszta.
2011. ápr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!