Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy "keverék" kutya nagysága...

Egy "keverék" kutya nagysága ez esetben mekkora lehet?

Figyelt kérdés

Az apa igen nagy kb: 60 cm körül..

Az anya nagysága pedig 30 cm alig éri el.

Akkor a kölykük kb mekkora lehet?

Most még 1 hetesek, és 7 hetes korukba hozhatjuk el, de csak akkor engedi apukám ha nem nő meg túl nagyra:/


2011. ápr. 10. 18:13
 1/8 anonim válasza:
Ez testvérek között is különböző lesz. Lehet köztök 50 cm-es is, de 35-ös is . Annyi biztos, hogy max 65 lesz
2011. ápr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amire megnől már úgy is megfogja szeretni. ;) Egyébként ezt így lehetetlen megmondani, mekkorák lesznek. Vagy akkorák, mint az apa kutya, vagy mint az anyuka.. vagy a kettő között.. azért lehet látni egy kiskutyán (6 hetesen már látni fogod), hogy mekkora lesz kb..
2011. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

az a baj én még nem láthatom őket 7 hetes korukig:/

de remélem minden összejön( yn ) majd írok mi lett:)))

2011. ápr. 10. 18:23
 4/8 anonim ***** válasza:
A kisebb kölykök közül válassz az alomból.
2011. ápr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan hogy a kissebb kolyok lett a nagyobb kutya, egy almon belul pedig volt olyan hogy az egyik 100%ig az anyjara (20 cm magas) a masik az apjara(40 cm magas) hasonlitott, de csak jo fel eves kora utan tunt fel a magassagbeli kulonbseg.
2011. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért általában,2 nagyon különböző méretű kutya utódainál vannak különbségek,és egy kicsi az alomból még fajtatisztáknál se jellemző,hogy a legnagyobb lesz.Nézze a mancsát,az egész biztos nem akkora egy tacsi méretnél,mint egy bernáthegyinél.Ha azt nézzük,egy 60cm kutya 8 hetesen volt 8kg,a 30 centis meg most annyi...
2011. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak azon csodálkozom,szegény szuka hogy tudott megelleni?Nem lehet,hogy mégis egy kisebb kantól vemhesült?
2011. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

Nem, vagyis nekem azt mondta apukám, hogy az apa egy kifejtetten nagy kutya volt..és betévedtek a munkahelyére, és ott születtek meg..

És ha pl. mi nem viszünk el egyet, akkor lehet, hogy rossz sorsa jutna..:/

2011. ápr. 11. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!