Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jack russel kutyus kint vagy...

Jack russel kutyus kint vagy bent aludjon a házban?

Figyelt kérdés
és naponta mennyit sétáljak vele?
2011. ápr. 10. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem télen semmiképpen,ne aludjon kint mert megfázhat.Eléggé mozgékony fajta,a napi két séta minimum kell neki.
2011. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xnorkax ***** válasza:
73%

Mindenképp bent. Alapból szerintem egy kutyát sem lehet CSAK kint tartani, minimum pár órára, de legjobb ha este még a legszőrösebb "macikutyákat" is illik beengedni. :) De ez az én egyéni véleményem csak.

Naponta legalább 2-3 óra intenzív foglalkozásra van szüksége!

2011. ápr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bent legyen. És szerintem minimum 2 óra séta, amiben van labdázás, másik kutya, új szagok, stb, utána meg 1 óra tanulás. Vagyis 3 óra tanulással, sétával minimum kell neki naponta.


De hamar észreveszed ha nem elég neki, mert akkor elkezd rombolni.

2011. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én hajnalban sétálok vele 1.5 órát,hogy lefáradjon és ne romboljon míg dolgozunk,ha hazaérek az olyan 4 óra akkor 2-2.5 órát majd este megint 2-2.5 órát!Kell neki a napi 3 séta és még 1 óra intenzív tanulás (ha még kölyök akkor kevesebb).+állandó játék

Ez egy napi 24 órás kutya...jól gondold meg!Én sem hittem,mikor ezt mondták,de bebizonyosodott,hogy így van!Kevés neki a napi 2-3 óra foglalkozás!

2011. ápr. 11. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pici, rövid szőrű kutya - csak bent. Én úgy csinálnám, hogy nyáron, meg amikor jó az idő, nyugodtan legyen kint napközben (ha jó a kerítésetek) - és aludni meg rossz időben legyen bent.
2011. ápr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!