Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék menni a szilvásvárad...

Szeretnék menni a szilvásváradi kutyakiállításra április 23-24. én nézőnek, még sosem voltam ilyenen! hány órától kezdődik a program? Mennyi a belépő? Autóval mennék lehet valahol parkolni a közelben, és mennyiért? Választ nagyon várom

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

mi is ott leszünk mind a 2 napon:)

a belépő gondolom olyan ezer forint kűrül van. A bírálatok kezdete 9.30 vagy 10 óra lehet de behalta MEOE főszervere és még nem nagyon küldtek senkinek visszaigazolást így pontosan nem tudom.

parkolási lehetőség minden kiállításon van a saját parkolója tippre szintén egy 1000-es de sok hely van úgy megállni, hogy ne kelljen fizetni.

2011. ápr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Reggel 10 órakor kezdődik (legalábbis ha jól tudom), de szerintem később érdemesebb kijönni, mert délután 2-3 körül kezdődik a Best in Show program, ami látványosabb laikusok számára, mint a fajtabírálatok. A belépő 500-100 forint körül szokott lenni.

Parkolók vannak a környéken, bár elég valószínű, hogy egy kicsit sétálnotok kell majd, a parkolási díj attól függ, hogy hol álltok meg, biztosan találni olyan helyet, ahol nem kell fizetni.

2011. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is megyek, indulok is junior handlerbe. Tavaly voltam itt a miskolci kiállításon, gyerekeknek 400Ft, felnőtteknek 800Ft volt, gondolom itt is hasonló lesz. Parkolási lehetőség tuti van, de azt hogy Szilvásváradon belül hol lesz, még nem igazán tudom:S
2011. ápr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nyugi ki lesz táblázva Egertől...tudom mert mi csináljuk ;) hajnalok hajnalán
2011. ápr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam lóversenypályán lesz. Miskolcról utazom le:P
2011. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!