Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen állatorvosról? (+ivartalanítás)

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, egy (számomra, laikusként) csodaszép német dog szuka tulajdonosa. A kutyus most 2 éves. A tulaj kérdezte az állatorvost, hogy ivartalaníttassa-e (sokszor vannak kóbor kanok az utcán), erre a doki azt mondta, hogy nyugodtan, de azután ő többet nem fog a kutyával foglalkozni. (A kutyának nincs törzskönyve.) Szerintetek ezt miért mondhatta? Nem kéne neki is a sok "szaporító" ellen lennie?

(+ a kutyának kb. évi 2x álvemhessége van, ezellen "hat" az ivartalanítás?)


2011. ápr. 10. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az orvos szeretne egy kicsi kutyust a gazditól.
2011. ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 xnorkax ***** válasza:

Lehet, hogy az állatorvos nincs tisztában vele, hogy nem fajtatiszta. De mindenesetre ez elég bunkóság, hiszen mindenkinek a szíve joga, hogy ivartalanítja-e a kutyáját...

Egyébként az álvemhességet megelőzi az ivartalanítás. Plusz csomó csúnya betegséget.

2011. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem tudom... (???) de érdekelne miért nem kérdezte meg miért?
2011. ápr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én elvinném egy másik orvoshoz,aki együtt működik veled!
2011. ápr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Másik állatorvos lesz.
2011. ápr. 10. 19:51
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy ilyenem múltkor...

Oltásra vittem a kutyámat (kan) és mondta a doki, hogy egy szuka gazdája pont ilyet keres fedeztetésre. Elmondtam neki, hogy miért nem, mert van lelkiismeretem nekem is + mennyi kutya van menhelyen, meg vadbarom embereknél + maszekban álletvédek, stb...

NEM ÉRETTE! Azt mondta, úgyis találnak kant, és ha vállalnám, szereznék egy jó napot a kutyának. Mondtam, tudom, hogy találnak, de szeretnék nyugodtan aludni.

Aztán két nap múlva beállítottam egy kidobott vemhes szukával, aki le is pottyantott nekünk 9 kicsit.

És akkor mondtam neki, hogy erre téptem a pofámat...

Miért nem tesznek valamit az állatorvosok is végre? Tisztelet a kivételnek...

2011. ápr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!