Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék eladni egy fajtiszt...

Hol tudnék eladni egy fajtiszta beagle kölyökkutyát papírok nélkül 10ezer ft-ért?

Figyelt kérdés
emailbe ha esetleg valakit érdekel, a kutyushoz papirok nincsenek, de az anya s apa is megtekinthető:)
2009. márc. 1. 23:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%

Van egy csomó oldal, ami ezzel foglalkozik. És mivel alacsony árat iirtál, sztem bárhol el tunád adni :)

Én is gondolkodtam egy beagle kiskutyán...még nem tudom :)

www.kiskutya.hu (csak egy példa)

2009. márc. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Oltása megvan? Ha 1 oltása sincs, és törzskönyve sincs, nem hiszem, hogy valaki is megvenné 10 ezerért. De pl. expressz.hu-ra is felrakhatod a hirdetésedet. De feltétlenül ird bele, hogy :mennyi idős a kiskutya, tricolor vagy bicolor, milyen nemű stb.
2009. márc. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
88%
Oltási papírok nélkül remélem sehol!!!!Ma olvastam egy szomorú történetet,ahol érdekes módon pont ennyiért vett egy kis beaglet egy lány két hete,a pici,mint kiderült 4 hetes volt,azóta a lány a nyolcszorosát költötte állatorvosra,és nem tudni megmarad e a kölyök...
2009. márc. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Ha a kutya nyolchetes - mert előtte nem illik elválasztani az alomtól, akkor már megvan 2 oltása, 2-3 féreghajtása, 2-3 hete rendes könyökkaját eszik, tehát a gazdája már ráköltött úgy 15 ezer forintot.

Ezért nem hiszem, hogy oltott kutyáról lenne szó, amitől pedig mindenkit óvnék.

2009. márc. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Ez gyanusan alacsony ar, remelem senki nem veszi meg ha nincsenek meg a kotelezo oltasai.
2009. márc. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Valószínüleg a szülők sem szűrtek, nem tenyészszemlések, így az öröklődő betegségek sincsenek kizárva. Azt nem tudom, hogy ők törzskönyvesek-e (valószínüleg nem, mert akkor a kölyköknek is kiváltanátok a törzskönyvet 4500 forintért) tehát nem lehet tudni az őseiket, még az is lehet, hogy beltenyészet.

Jó lenne (a fajta tulajdonságainak megörzése érdekében), ha tényleg csak azokat a kutyákat szaporítanátok, akik arra genetikailag, fizikailag, pszichikailag a legmegfelelőbbek.

2009. márc. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
most én nem akarok piszkálódni,gondolom a 15éves srác vagy.ha sikerül eladnod a kutyákat,reélem a pénzt legalább az egyik kutya ivartalanítására fordítod.
2009. márc. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

08:48-nak:

Szerintem nem ő az, mert ő már épp elégszer ki lett oktatva ahhoz, hogy tudja: nem fajtiszta, hanem fajtatiszta. :) Egyébként akire Te gondolsz nem srác, hanem lány.

2009. márc. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
nem nyert, 18éves vagyok, és nagyszülőknél most lett a szomszéd beagle kutyussal pároztatva a blöki, és pár hónap múlva fog csak megszületni. Oltásokra szivem szerint nem költenék, a szomszéd kutyája fajtiszta, de nem tudom van-e törzskönyve, a minket egy kenelből hoztuk a 16.kerületből egy ismerősön keresztül igencsak áron alul. Ezért gondoltam megkérdezem, de ha nincs esély h így eladjam akkor hagyom is, nem kérek a kölykökből, mert miénk a pasi:)
2009. márc. 2. 09:52
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Látod nem is tudod, hogy rokonok-e a kutyáitok. Nem is tudjátok, hogy van-e valami örökletes betegségük, Nem tudom a szomszéd mennyire van felkészülve az elléskori lehetséges problémákra. Ha nem akarjátok oltani a kutyákat, akkor - főleg vidéken - úgy fognak hullani mint a legyek. Szerintem gondolkodjatok el legközelebb azon, hogy amikor a menhelyek tele vannak kutyákkal, sok fajtatisztával is, akkor érdemes e még egy pár kutyával megtoldani ezt a számot.
2009. márc. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!