Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az gáz ha magamtól sajnálom a...

Az gáz ha magamtól sajnálom a dolgokat, de a kutyámnak mindent megveszek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Jó ha ennyire szereted...
2011. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz... Én mondjuk a halaimmal vagyok igy
2011. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel így vagyok vele én is, nem gáz - szerintem. Mondjuk az én esetemben inkább úgy van, hogy lóvé híján választhatok - magamra költöm, vagy a kutyámra. Én szoktam veszíteni :D De nem izagt. A kutyám kedvéért szoktam le a dohányzásról is - különben nem lett volna pénz normális tápra :S
2011. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen mértékben csinálod. Ha pl. szükséged van új cipőre, mert a jelenlegi már szinte lyukas és teljesen elhasználódott, te pedig ehelyett a kutyádnak veszel új fekhelyet, vagy a legdrágább, 20ezer Ft-os tápot, az már nem normális számomra.

Akkor sem fogok inkább új játékot venni a kutyámnak vagy kutyasuliba vinni őt, ha épp üres itthon a hűtő.


Persze, az jó, hogy szeretnél neki mindent megadni, de ezt ésszerű határokon belül kell tenni.

2011. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ennyire nem szélsőséges a dolog ahogy az előző írta!!!Csak pl ha akarok magamnak venni egy felsőt...azt kétszer is meggondolom,de ha a kutyának kell venni valamit...eszembe sem jut ,hogy spóroljak!!
2011. ápr. 12. 07:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én épp a minap pofán röhögtem magam. Elég szarok a térdeim, és kerestem valami porcerősítőt a DM-ben. Nézegettem, láttam, hogy van zöldkagyló is, de nem vettem meg, mert nagyon drága volt. Aztán rádöbbentem, hogy bezzeg a kutyámnak megveszem kéthavonta a még drágábbat...


Na ez azt hiszem már nem normális, úgyhogy azért ilyenekre figyelj oda. De én is mindent megvennék neki, ha nem lenne aki kontrollt gyakorol (a pasim). Most pl. nagyon szeretnék egy új kutyaágyat, meg egy furminatort, de beláttam, hogy épp nem engedhetem meg magamnak :)

2011. ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem gáz ez katasztrófa, hogy egy kutyát többre tartasz magadtól ...

de a te dolgod

2014. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!