Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok ehhez? Mert én...

Mit szóltok ehhez? Mert én nem tudok mit mondani.

Figyelt kérdés

Szólt egy bácsi hogy miért szájkosár nélkül sétáltatom a kiskutyámat


4 hónapos törpe pincserről van szó...


2011. ápr. 11. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
az én kutyámat(német törpe picser)fölvittük a buszra,tök kicsi volt,a buszos beszólt h kell szájkosár,megnéztük van e vmelyik boltba,mindegyik nagy volt nekiolyan kicsi kutya volt
2011. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tedd túl magad a bácsin! Vagy annyira fontos a számodra, hogy ennyire felhúzod magad?
2011. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

szia!


Engem is megkérdezett egy középkorú hölgy, hogy a kutyámra nem kell -e szájkosár. Mondtam, hogy nem!

Amúgy egy 16 hónapos fekete mudi, de ő meg se ismerte, milyen fajta.

Mondtam neki, hogy szelíd, el is szoktam engedni emberek között, ahol a többi kutyás is sétáltat.


Az én kutyámnak még rossz tapasztalata nem volt se kutyával, se emberrel. Olyan bizalmas, olyan szelíd, hogy elnevettem magam a kérdésen. :))

Bár az igaz, hogy a fekete kutyáktól félnek az emberek, de ha megkérdeznék, hogy meg lehet-e simogatni, Csili örülne a legjobban, az biztos!

2011. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

nem

csak hogy mit csináljak?

mert egy éves kor alatt nem kell a szájkosár

2011. ápr. 11. 20:38
 5/14 anonim ***** válasza:
Tudod, az emberek hallanak valamit, aztán, ami nekik fontos, azt megjegyzik. Idegen embernek köze nincs, hogyan sétáltatod a kutyádat. Ha közteres, rendőr szól, az más. De ők viszont tisztában vannak az ottani rendeletekkel remélhetőleg.
2011. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Az ilyen emberekkel ne is foglalkozz! Nekem boxerem van szelid, a légynek sem tudna ártani én nem rakok rá szájkosarat egy-két idióta ember miatt. Érdekes a legtöbb embert nem zavarja. Főleg egy kis pincserre, hát nem is lehet rá kapni.
2011. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele!

Nézd meg a helyi rendeletet, hogy mit írnak a kutyatartásról. Ha azt írják, hogy közterületen csak szájkosárral sétáltathatod, akkor bizony kötelező.

Nálunk pl. az van benne, hogy csak a harapós, agresszív kutyákra kell közterületen szájkosár, de a póráz kötelező mindenkinek.

2011. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mint ahogy írták már, a helyi rendelet az irányadó. Én most rákerestem egy budapestire meg egy esztergomira is. Sehol sem írják, hogy kéne rá szájkosár. (Bocs, de ezt a fajtát nem ismerem) Ahogy olvastam kifejezetten a nagytestű vagy őrző-védő kutyákra kell szájkosár. Persze póráz minden kutyára kell(ene).
2011. ápr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. [link] ezen az oldalon megnézheted, hogy rátok mi vonatkozik, de 98 %, hogy nem kell rá szájkosár.
2011. ápr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
törpire nem kell sose szájkosár, nyugi...csak nagy kutyákra kell
2011. ápr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!