Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami következménye?...

Lehet valami következménye? (Sűrgős)

Figyelt kérdés

Kiskutyánk, mikor a lányomra figyeltem egy pillanatra, megette a földre leesett popsitörlő kendőt.

Már kétszer ki akarta hányni egy nap alatt, de mindig visszaeszi a bolond. És túl gyors, nem tudjuk elrángatni mikor kijön. 7 hetes, ált. egy este 3x felkelünk hozzá, de most átaludta az estét, ha kijöttünk se jött utánunk, csak feküdt a helyén. Reggelre mintha rendbe jött volna, de most is aluszékonyabb. Olvastuk, hogy sós vízet kell adni neki, hogy kihányon mindent, hát nem jön be.

Valami ötlet? Megemésztheti? Úgy tudom nagyon erős a gyomorsavuk. Vagy állatdoki kell feltétlen?

A segítséget nagyon köszönöm előre is.


2011. ápr. 12. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem várnék a dokival! Ha eddig nem tudta kihányni, akkor nem valószínű hogy kifogja, ha elzárja a beleit akkor pedig meg is halhat! Minél előbb lássa orvos, nem hiszem hogy meg tudja emészteni mivel ilyen krémszerű valami van a popsikendőn!
2011. ápr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá, de valamitől illatos, meg nedves az a törlőkendő, szóval valami vegyszer lehet, talán emiatt aluszékonyabb. Ha van lehetőségetek akkor inkább vigyétek el orvoshoz, vagy hívjatok föl egyet mindenképpen.

És ha lehet írd meg mi történt vele. Remélem jobban van már most is.

2011. ápr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az orvos sokkal okosabb lenne, mint mi, én sokkal kisebb problémával is el szoktam vinni a kutyáimat. Megemészteni semmiképp sem tudja a törlőkendőt, de lehet, hogy csak hashajtót fog kapni. A székletét szoktátok nézni?
2011. ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a doki ad valami gyogyszert es kihnnya majd
2011. ápr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Felhítuk doktort :) Azt mondta, hogy szétfoszlik ne aggódjunk, ki fog ürülni. Csak hát megijedtem, mert a kis rosszcsont hirtelen átalussza a napot :D

Köszönöm a válaszokat :)

2011. ápr. 12. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!