Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lenne nekem az...

Milyen fajta lenne nekem az ideális?

Figyelt kérdés
Kertes házba benti kutyának. Mozgékony, barátságos fajtát szeretnék, aki mindenhová kísérne csak együtt mennénk kirándulni is. Reggel jönne velem futni, délután frizbiznénk, meg trükköket tanulnánk, meg engedelmességiznénk talán versenyszerűen is(nem gond ha nem a legkönnyebben tanítható fajta). Hétvégén túrázni mennénk. Nagy vagy közepes testű kutyára gondoltam.
2011. ápr. 12. 16:07
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
EGYGAZDÁS legyen és ne drótszőrű.
2011. ápr. 12. 16:09
 2/24 anonim ***** válasza:
Doberman.
2011. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
jack russell terrier
2011. ápr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 hell-ikon ***** válasza:
vizsla (?)
2011. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Mivel nincs konkrét fajta ami tetszik, menhelyen nem gondolkoztál? Nem muszáj onnan hozni, de érdemes körülnézni. Itt van néhány, de fajtatiszta kutyákat is találsz.


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
De gondolkodtam a menhelyen is, de mindenképp kölyköt akarok. A menhellyel az a baj hogy nem tudják garantálni hogy a kiskutya egészséges lesz-e, nem tudják hogy örökölt-e valamilyen betegséget.
2011. ápr. 12. 17:31
 7/24 xnorkax ***** válasza:

Általában keverék kutyáknál kevesebb az örökölt betegség és menhelyekről csak egészségesen adnak ki kutyát...

A dobermann tényleg jó ötlet, de ott van még a német juhász, malinois, tervueren, groenendael, border collie, cane corso, staffordshire terrier. Hirtelen ennyi jutott eszembe. :D

2011. ápr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
És mi a véleményetek az angol cocker spánielről?
2011. ápr. 14. 17:52
 9/24 anonim ***** válasza:
Border collie, agár azok szeretnek frizbizni.
2011. ápr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
border collie jó választás lenne, hiperaktív, nagyon mozgékony, és imád ugrálni, frsibeezni.
2011. ápr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!