Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatok ilyen tenyésztőt?

Hol találhatok ilyen tenyésztőt?

Figyelt kérdés
Aki ilyen: [link] nem az a totál dús szőrű colliekat tenyészt?
2011. ápr. 12. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez normál collie szőr. Amikor nagynak látod a szőrt, az fel van szárítva, általában kiállításokra.
2011. ápr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a mai show collie szőre grooming nélkül is puffos (a képen látottnál legalábbis sokkal szőrösebb), szóval az nem igaz, hogy ez normál collie szőr...

nem vagyok túl jól informált a magyar állomány ügyében, de mivel az a szőrminőség a kívánatos, gondolom a tenyésztők is erre törekednek. érdemes talán a klubnál érdeklődni. [link]

2011. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A magyar collie állománynak ennél jóval nagyobb a szőre, skandinávoknál, németeknél vannak ilyen kissé szőrtelenebb kutyák, ők valamivel magasabbak és fejre nekem nem annyira tetszenek, de ízlések és pofonok.

Mi a bajod a kicsit nagyobb szőrrel? Nem olyan macerás az ápolása, mint amilyennek tűnik és így sokkal szebbek, mint kopaszkán.

2011. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy collie tudós, de annyit tudok hogy a szukák mindig "kopaszabbak". Ezért játszota Lassie-t mindig kan kutya, holott igazából szuka.
2011. ápr. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!