Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az alábbi kutyafajták közül...

Az alábbi kutyafajták közül nektek melyik tetszik a legjobban (miért? ), melyiktől féltek, melyik volt vagy van nektek?

Figyelt kérdés

Német juhász, Óriás Schnauzer, Dobermann, Cane corso, Holland juhász, Malinois.

Óriás Schnauzerból só-bors vagy fekete színváltozat tetszik jobban? Dobermannból fekete vagy barna tetszik jobban?


Nem azért kérdezem, mert szeretnék kutyát vásárolni. Csak a véleményetekre vagyok kíváncsi!(Nekem már van 2 kutyám)

Válaszotokat előre is köszönöm!


2011. ápr. 12. 17:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem legjobban a Németjuhász tetszik , aztán Mali , Cane corso,Dobermann.Most 2 németjuhászom van, és félni egyiktől sem félek.
2011. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

A Schnauzerből meg a Dobermannból is a fekete! :-)

Az összes közül amit felsoroltál a Németjuhász.

2011. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Egyiktől sem félek, nekem cane corsom van. Ő tetszik a legjobban.
2011. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 xnorkax ***** válasza:
A felsoroltak közül nekem a legjobban a malinois tetszik, külső-belső tulajdonságok alapján. Óriás snaciból szerintem fekete az igazi. *.* Dobermannból nekem a barna a tetszetősebb, de az egyik dobi tenyésztő ismerősöm azt mondta, hogy a barna szőrűeknek jobban kiszívja a nap. Nem tudom, ebből mi az igaz. xDD
2011. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A Dobermann az álomkutyám, szóval az tetszik legjobban. Volt már egy feketénk, és megint azt szeretnék. Bár ha egyszer megint eljutok odáig, hogy lesz, akkor ha egy barna kutya tetszik majd jobban a tenyésztőnél, akkor őt fogom elhozni. Egyébként kant szeretnék, feketét, de ha szukát akarnék venni, akkor inkább barnát...

Cane corso is tetszik, van egy corso-barátunk :)

A többiért nem vagyok különösen oda, nekem a schnauzer nem jön be kinézetre. A többivel nincs bajom, de nem szeretnék egyiket sem :)

18/L

2011. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 gfero ***** válasza:
hát a német juhász meg a dobermann a kedvencem .a dobermannból a fekete tetszik jobban.
2011. ápr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én csak a felelőtlen gazdiktól félek, ezektől a fajtáktól nem :)

Nekem az Óriás snaci tetszik, inkább a fekete xD Meg a dobermann, abból is a fekete, a cane corso is nagy kedvenc. A holland juhász nem jön be különösebben, a Malinois sem annyira :)

2011. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A dobermann a második kedvenc kutyám. Mert gyönyörű, félelmetes (nem én félek tőle) és jó sportkutya. Tehát mert megfelel az ízlésemnek. Mindkét szín tetszik, persze a fekete komolyabban hat. Viszont a többi (ritka vagy meg nem engedett) nem. Biztos, hogy lesz később. Ezen kívül tetszik a holland juhász, mert nem egy tucatkutya, de pont ezért nehéz venni.

Ezeken kívül még a snaci tetszik, feketében, de őt nem akarnám magamnak otthonra.

2011. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

1.Dobermann : gyönyörű, tekintélyes kutyák, nagyon tetszenek..ha lesz lehetőségem és elég tapasztalatom biztos,hogy lesz egy ilyen kutyám. a fekete-cser tetszik legjobban.

2. Német juhász: okos, értelmes kutyák..:)

3. Cane corso: ez a fajta is tetszik...szeretem a nagy kutyákat:D a corsonál a szürke szín tetszik a legjobban.

4. Óriás Schnauzer: nekem a törpe vagy a közép jobban tetszik:) a snacikról egy öreg úr jut eszembe..úgyhogy ebből a fajtából csak is kizárólag kant választanék..:D de színben a só-bors tetszik:)

5.Malinois-Holland juhász : egyik sem tetszik különösebben:S


Ezek közül Német juhászunk volt nagyon régen:) Szerettem:)

2011. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Német juhász,Törpe Schnauzer, Malinois.
2011. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!