Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökkutyára tehetek Advantix...

Kölyökkutyára tehetek Advantix bolha és kullancsírtó kenőcsöt?

Figyelt kérdés
Elsősorban kullancsok ellen kellene hogy védje...Azt tudom hogy nyakörvet nem kaphat fél éves koráig, de másik kullancsírtóról nem hallottam, hogy adható lenne kölyköknek...Vélemény????
2011. ápr. 12. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden kullancsirtóra rá van írva, h hány hónapos kortól adható. A legtöbb (mint kiltix, scalibor, biospotx, frontline) 3 hónapos kortól adható.
2011. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bányai Károly ***** válasza:
Benne kellene legyen a használati utasításban. Ha nincsen, akkor állatorvost kérdezd meg!
2011. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt nem értem h ezt az oldalt megtalálják az emberek, de a googlet nem tudják használni. Beírtam h "advantix nyakörv"...és láss csodát az első linken ezt találtam:


"Biztonságos: már 7 hetes kutyakölykökön, vemhes vagy szoptató szukákon is alkalmazható. "

2011. ápr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amúgy beírtam googleebe is, de amit ott találok az nincs mindig úgy...itt meg a hozzászólók közül van aki tapasztalatból ír....Ez az oldal lényege szerintem....
2011. ápr. 12. 18:47
 5/5 A kérdező kommentje:
-e
2011. ápr. 12. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!