Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam nuncijabol ver...

A kutyam nuncijabol ver csopog (gondolom ez ilyen menszesz feleseg). A szelere alvadt vert mivel moshatom le?

Figyelt kérdés
8 honapos, tuzeles elott all. Szeretnem neki letisztitani, csak tanacstalan vagyok, hogy mi lenne a legjobb.
2011. ápr. 12. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
papír.de le is moshatod.
2011. ápr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tüzel. szerintem hagyd majd megtisztítja magának. Ha szobakutya akkor szívás abból a szempontból hogy összevérez mindent és folyamatosan fel kell mosni, de túlélhető, ja és kan kutyák fognak megjelenni a házad előtt, vigyázz nehogy betudjanak jutni (itt magamból indulok ki mert falusi vagyok és itt elöntik a kóbor kanok olyankor az utcát) meg körbefognak jelölni mindent.
2011. ápr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kell azt törölgetni, megoldja magának.
2011. ápr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben, ertem :-) Szoval ezek szerint el is kezdodott a folyamat. Bizonytalan voltam, nem akartam, hogy valamit osszeszedjen ezaltal vagy valami ilyen hulyeseg. Amugy egy vizslarol van szo. Azert nem voltam biztos benne, mert van a haznal egy him nemetjuhasz is es latszolag nem nagyon erdekli a kisholgy. Biztosan meleg :D Amugy lehet osszefugges a tuzeles es a hosszu ido utan ujboli bepisileseknek/kakilasoknak? Orultunk, hogy vegre leszokott rola, de most ujrakezdodott minden. Jelenleg lakasban van, de a folyamat vegen szeretnenk kiultetni a viragokkal egyutt a kertbe. Koszonom a valaszokat.
2011. ápr. 13. 00:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Most mindenképp maradjon a házba, a tüzelés végéig, kb. 23-24 nap. ha ki is engeditek, a kankutyát tessék elzárni. Nehogy "baj" legyen. A tüzelés alatti pisilés, lehet ugyanolyan "jelölgetés" a szuka részéről, de ha be is kakil, akkor inkább amiatt, hogy gondolom a kerthez van szokva, és nem a lakáshoz.
2011. ápr. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Bizony ha vérzik már akkor igen is tüzel!

HAakarod vizes vattával, vagy popsitörlővel nyugodtan megtörölheted! A kan még nem fog után érdeklődni,csak akkor mikor fogékony is, ez körülbelül a 12.naptól várható,de persze kivétel képezi a szabályt vagy h 8-9. nap is jó a szuka,de az is lehet hogy a 19.nap fogékony!Estem már így hibába 19.naptól kint mertem hagyni , és 42napos vemhes volt mikor észrevettük h valami nem oké.

2011. ápr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen,tüzel!Az első néhány napban vércseppek jelentkezik..aztán ilyen váladékfélével.Megtisztogatja ő egyébként magát!Bár egy kis vizes vattapamaccsal megtörölgetheted néha!
2011. ápr. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ivartalanittatni szeretnenk. Meddig varjunk igy, mig dokihoz vihetjuk? Kockazatos(abb)? Most egyebkent 8 honapos.
2011. ápr. 13. 10:13
 9/11 anonim ***** válasza:
ivartalanítani-normális esetben-6 hós kor előtt szoktak-az első tüzelés előtt!Persze később is lehet,de szerintem ezt most tüzelés közben nem fogják megcsinálni!!!!!!!
2011. ápr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
amúgy a tüzelés kb 3 hétig tart
2011. ápr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!