Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Ingyen elvihető kiskutyák...

SOS! Ingyen elvihető kiskutyákat? Fontos (többi lent)

Figyelt kérdés

sziasztok!

ingyen elvihető, keverék kiskutyákat keresek.lehetőleg ne legyen idősebb 2 hónapnál.szeretném, ha értelmes, könnyen tanítható kutyus lenne.(pl.németjuhász labrador keverék, de ez csak példa).Jó lenne, ha Budapest, vagy Eger közelében lenne.csak köv.hét péntekén tudnánk elvinni(ha Eger közelében van, akkor talán köv hét szombaton is).már keresem a neten is, de nem adott ki semmi értelmeset.Nektek van vmi ötletetek??ismertek az említett helyek közelében állatmenhelyet??szerintetek félre tudják nekünk tenni??köszönöm mindenki válaszát!Írjatok kérlek, mert sürgős lenne!!köszi


2011. ápr. 14. 12:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Egy év alatti németjucik: [link]


Egy év alatti labradorok:


[link]

2011. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
juj köszi!!de keverék kutyákat is tudsz ajánlani?tudod, azok jobban bírják a gyűrődést.:)de köszönöm!!
2011. ápr. 14. 12:33
 3/25 anonim ***** válasza:

Szia! Én egri vagyok. Ez az egyik egri menhely honlapja, itt vannak a gazdira váró kutyusok:

[link]


Ha megtetszik valamelyik, érdeklődj telefonon, megvan-e még. Az elérhetőségük a honlapon van.


Másik állatmenhely szintén Egerben:

[link]

Itt is érdeklődhetsz a jelenleg gazdira váró kutyákról.

2011. ápr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Az oldalon amit linkeltem főleg németjuhász és labrador keverékek vannak.
2011. ápr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
most látom, hogy vannak keverékek is.bocsi, nem szóltam!!:))
2011. ápr. 14. 12:39
 6/25 A kérdező kommentje:
egri!neked is köszönöm a gyors választ!!remélem találok egy aranyos kutyust!köszönöm!!!
2011. ápr. 14. 12:41
 7/25 anonim ***** válasza:
66%
És miért kell neked?
2011. ápr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
49%

Hidd el nem fajtától függ hogy milyen egészséges egy kutya. Amúgy rendesen fel vagy már készülve, hogy ilyen hamar elhoznád?

Én Budapest mellett lakom, Érden. Mi a Sirius menhelyről hoztunk anyukámnak egy nagyon szép, különleges színű keverék kutyát. Keress rá ha érdekel.

2011. ápr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
És miért kell több?
2011. ápr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Vajon miért kellene neki? Gondolom, szeretne egy kiskutyát. Egyébként örülök, hogy vannak olyan emberek, akik a keverék kutyusokat is szeretik (nekem is azok a kedvenceim), és akár menhelyről is örökbe fogadnak.
2011. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!