Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet-e csicsókát főzve adni...

Lehet-e csicsókát főzve adni kistestű kutyának?

Figyelt kérdés
Most hallottam, hogy a burgonya nem jó eledel a kutyáknak. Ezen csodálkozom, hiszen nagyon sok gyulladáscsökkentő anyag van benne. Mivel az én kutyám annyira válogat, hogy csak azt eszi meg amit főzök, szeretném tudni, hogy a csicsóka megfelelő eledel-e? Köszönöm.
2011. ápr. 14. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A csicsókában még több cellulóz van mint a krumpliban, magyarulakutyának még értéktelenebb. Tele lesz ugyan a hasa, de semmi tápanyagot nem nyer belőle és ugyanúgy kijön ahogy bement.
2011. ápr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kutya húsevő.

A csicsóka nem hús.


Szerinted?

2011. ápr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a burgonyát nem tudja megemészteni egy kutya, a csicsókát azt nem tudom, én nem adnék neki ilyeneket, akkor inkább táp, ez egy vicc hogy csak azt eszi meg amit főzöl, bocsi nem akarlak megsérteni de ez nem normális, valamit nem jól csinálsz. Szerintem egy-két napig ne kapjon enni (ez a normális, ilyet kell csinálni, hetente legalább egy kajamentes nap) és utána megfog enni mindent sokkal jobban.
2011. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kutya gyomornedve hús és bizonyos mennyiségű csont feldolgozására képes. A növényi rostokat nem képes teljesen megemészteni. Ha megfőzöd és összetöröd a burgonyát, valamennyit hasznosít belőle, de nem hiszem, hogy értékelhető mennyiséget.
2011. ápr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem akarsz tápot adni a kutyának,akkor vegyél húst. egy kistestünél nem egy nagy kiadás
2011. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha főzni akarsz neki, akkor rízst főzz a hús mellé.
2011. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!