Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fájhat ettől a lába?

Fájhat ettől a lába?

Figyelt kérdés
6 hónapos Goldenem egyszer csak elkezdett sántítani a baé hátsó lábára, de ott történt a 'baleset' ahol a darazsak is vannak. Sokáig sántított, bágyadt volt, de amikor pontosan láttam hol is van a kis szúráshely és némi kis dagadás (a talppárnában) akkor megfogtam, és kinyomtam belőle ami ott volt. Jött pár csepp vér semmi más. Aznap este utána jó volt az étvágya, másnap pedig már két lábon ugrált. Lehetett ez a probléma?
2011. ápr. 14. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megcsípte a talpát persze...nekem régen mindig az orrát, meg a nyelvét csípte meg kergette őket...de ha nem allergiás rá akkor ettől komoly baja nem lesz.
2011. ápr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehetett ez a probléma, biztos megcsípték szegényt.
2011. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem volt semmi következmény, ez már egy hónapja volt, csak utólag lettem rá kíváncsi. De mondom aztán másnap miután megnyomkodtam és kicsit kivérezte a cuccot, már két lábon állva köszöntött.
2011. ápr. 14. 20:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha visszajött a kedve, akkor nem lessz vele baj.
2011. ápr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!