Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami baja attól a...

Xnorkax kérdése:

Lehet valami baja attól a kutyámnak, hogy egy egeret vett a szájába és "játszott" vele?

Figyelt kérdés
A macskámnak szokása mindenféle állatot (madarat, egeret sőőt még siklót is) összefogdosni. Eddig sosem hozta be a lakásba, de most megtette. Nem vettem észre, mikor behozta, már csak azt láttam, hogy a kutyám elvette a cicámtól az egeret és úgy játszott vele, mint egy macska. Szegény egér még élt, mikor elvettem tőle. Nem látszott rajta semmi külsérelmi dolog, csak csupa nyál volt. Kitettem a kerítésen túl, ahol nagy bokrok vannak. Na, de ennyit az egérről. Ugye nem okozhat semmilyen gondot a kutyámnak az, hogy érintkezett vele? Az oltásai megvannak meg minden egyéb, csak féltem.
2011. ápr. 14. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi baja lenne,de mos komolyan?:D

Semmit nem árt neki az egér!:D

2011. ápr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, attól nem lesz baja ha csak a szájába vette :)

Arra vigyázz, ne egye meg az egereket, mert nagyon sok hülye mérgezi őket (többek közt az összes szomszéd, és apósom is, hiába magyarázom neki hogy nem kéne -.-)

2011. ápr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Attól tartottam, hogy mondjuk valami fertőzése lehetett az egérnek vagy bármi, sosem lehet tudni.

2011. ápr. 14. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baja. Az én kutyám ma reggel egy kimúlt patkányt talált például, de nem lett baja...
2011. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszi. :)
2011. ápr. 14. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!