Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek vigyem vissza az...

Szerintetek vigyem vissza az állatorvoshoz?

Figyelt kérdés

A kutyusomban volt egy kullancs, és eléggé későn vettük észre, ezért teljesen begyulladt alatta. Az állatorvos kiszedte de azt mondta ha 3-4 napon belül rosszabbodik az a 'púp' és csak jobban földagad, vigyük vissza és kezelni fogja.

Most van harmadik napja, de még nem múlt el neki. Nem lett nagyobb, de nem is lett kisebb. De amúgy ugyanúgy viselkedik mint eddig, nem hiszem hogy valamit elkapott a kullancstól, de az a búb nem akar lejjebb menni. még. szerintetek vigyem vissza az orvoshoz? vagy várjak még?


bocsi ha kicsit hosszú lett.


2011. ápr. 14. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
1 napot várj még szerintem akkor meg lesz a 4. nap is amiit ajánlott,ha nem múlik akkor vidd..
2011. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 napnál többet ne várj. ha a 4. napon is olyan vidd vissza a dokihoz. Te is megnyugszol. Sok betegségnek hosszabb a lappangási ideje pár napnál. Továbbra is figyeld a viselkedését (bágyadt, barnás vizelet...) és akk nemlesz baj.
2011. ápr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd vissza az állatorvoshoz
2011. ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)


nem vittem vissza mert ma már rendesen le ment. nem teljesen, de már nagyon pici. szóval szerintem nincs semmi baja :)

2011. ápr. 15. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!