Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy labrador kölyöknek jó ha...

Lexus999888 kérdése:

Egy labrador kölyöknek jó ha már előre megveszem az L-es hámot? Nem lesz túl nagy rá? Meg a pórázból is meg a nyakörvből is?

Figyelt kérdés
Http://www.dogshop.hu/components/com_virtuemart/shop_image/product/Red%20Dingo-kutya-dog-ham-rd264. jpg [link] Php/Nyakorvek-kutyaknak/Red-Dingo-reflektiv-nyakorvek/724-Purple-Red-Dingo-nyakorv. Html
2011. ápr. 14. 20:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a válaszokat!!
2011. ápr. 14. 20:35
 2/4 xnorkax ***** válasza:

Először is: én nem tanácsolom neked a hámot. A labrador stramm kutya, elfér a nyakán a nyakörv. :) Hámot húzáshoz, vagy nyomkereséshez kell használni. Ja, meg sokan sportokhoz. De a mindennapokhoz szerintem felesleges.

Pórázból megveheted az örök darabot. Én egy jó minőségű, kissé drágább bőrnyakörvet javasolnék. Nagyon időtálló darabok és sokáig használhatóak. Az enyém már vagy 5 kutyát túlélt, még a papám is ezt használta. :D Szóval mindenképp jó beruházás.

Nyakörvből az első hónapokra vegyél egy olcsó, textil darabot, úgyis kinövi. Az Les nyakörvön még sokat kéne állítani. Olyan 7-8 hónapos kora körül vedd azt meg, addig még nagyon sokat és hirtelen nő.

2011. ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xnorkax ***** válasza:
hoppá, elírtam, bőrpóráz*
2011. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél neki előre L-es hámot, ugyanis ha kiderül, hogy a 15000 Ft-os labradorod mégsem labrador, dobhatod ki a francba.
2011. ápr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!