Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki tenyésztők vagy tartók!...

Yorki tenyésztők vagy tartók! Milyen gyakori a kutyuknál a betegség? Szeretnék Yorkit de félek hogy nem lenne elég pénzem a tartására! Főleg ha beteg lesz! Milyen gyakori betegség fordul elő a fajtánál?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem is yorkim vann:))<3.

amikor nemvoltak meg az oltásai,kétszer,max 3x kapott el egy hasmenéses,hányásos "vírust" megy kétszer férges volt,de jól van ,és van néha ritkán hogy hány,mert beeszik,de utána jól is van:)

2011. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha jó helyről veszed ahol a szülők egészségesek és örökletes betegségektől mentesek, vigyázol, hogy ne fázzon fel, megfelelően táplálod akkor nem lehet semmi baja...
2011. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem van egy kis yorkim hát a csipásodás,száraz bőr igazából az ápolása is elég költséges gondolj a kutyára is.

ha nem jut elég pénz akkor inkább ne vállald be mert neked is rossz lesz úgy. de ez a te döntésed nekem csak ezek voltak eddig de a száraz bőr miatt egy spec. samponnal hetente kell fürdetni rem. segítettem. az a másik hogy mennyi időd van rá?

2011. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hűű !Jelenleg sok időm lenne rá!De még csak tervbe van!Szerintem majd akkor veszek mikor biztosítani tudom neki ami kell!Talán pár hónap múlva,költözés és munkahely találás után!...
2011. ápr. 14. 21:40
 5/9 anonim ***** válasza:

az enyémnek semmi baja a szőrével,nem száraz a bőre..és nem is csipás..nagyon szép kutya:) de fésülnöm s ekell neki,1 hónapba egyszer,de olyan gyönyörű a szőre,a kozmetikus mindig megdicséri,eddig 3 látta,mindegyik megdicsért hogy igy gondozom a szőrét hogy ilyen szép?közbe SEMMIT nem csinálok vele:) egyszerűen tökéletes a szőre,és nem hullik..

egyébként az oltások sok pénzbe fognak kerülni,maximum vegyél felnőtt kutyust..valaki költözés miatt eladja:)

1. voltam(14L)

2011. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Felnöttet azért nem szeretnék mert ugye nem velem nőtt fel és nem szokott hozzánk és a szokásainkhoz és fordítva!
2011. ápr. 14. 21:51
 7/9 anonim ***** válasza:
3 éves yorkink van, soha nem volt még beteg (persze minden oltást megkapott), semmi baj sem a szőrével sem a bőrével.
2011. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kutya nem kiskacsa h csak ahhoz ragaszkodik akivel felnő. A kutyákat pont az alkalmazkodóképességük tette alkalmassá arra h az emberrel ilyen kapcsolatot alakítsanak ki. Ez az egyik legbutább tévhit h akkor lesz az embernek csak jó kutyája ha vele nő fel. Annyi, így elcseszett kutyát láttam, h az már szánalom.

Én két felnőtt kutyát is fogadtam örökbe: egyiket menhelyről, másikat családtól, és egyikkel sem volt semmi baj. Nagyon gyorsan megszoktak és alkalmazkodtak.

Ha csak ez tart vissza, akkor ennek nem kéne....

2011. ápr. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Legyen az én dolgom!...
2011. ápr. 15. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!