Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolha/kullancsnyakörv és...

Bolha/kullancsnyakörv és spot-on alkalmazható egyszerre? Vagy mivel tudom minél jobban megnövelni a biztonságot?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha nem iszonyat fertőzött helyen laktok akkor a jó minőségű nyakörv bőven elég (nem 600 ft-os teszkós, hanem Kiltix vagy Scalibor).

Gondolj bele, ez mind méreg amit a kutyádra kensz. Nem szabad túlzásba vinni.

2011. ápr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam ĂŠn is, hogy emiatt lehet, hogy tĂşlzĂĄs lenne. AmĂşgy egy 9 hĂłnapos vizsla lĂĄnykĂĄrĂłl van szĂł...
2011. ápr. 15. 09:01
 3/8 anonim ***** válasza:
vannak olyan cuccok amik nem vegyszeresek - én Biospotx-et használok. Nyakörvet is és spot ont is. Nekünk bevált.
2011. ápr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A scalibor jó, csak épp bolhára nem hat, mi azt szoktuk kiegészíteni frontline cseppel, úgy minden ennel védve van a kutya :)
2011. ápr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A scalibor is hat bolhára, csak Mo-on nem kapott meg valami papírt, így azt nem írhatják rá a dobozra - itthon, Németországban ráírhatják -, de attól még ugyanúgy jó bolhára is.
2011. ápr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 éve Kiltixet használunk és rendszeresen visszük "fertőzött" erdőbe futtatni a kutyánkat, mert az az egyetlen kijelölt kutyafuttató hely a közelben. Míg a többi (bevásárlóközpontos gagyinyaköves) kutyáknál állandó probléma a kullancs, nálunk eddig 2x fordult elő gyorsan egymás után. Ezután még kiegészítettük egy ulrahangos kullancs távoltartóval? amit talán évente kell cserélni, azóta ismét semmi. Kopp. Kopp.
2011. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ninna ♥ ***** válasza:
Nekem csepp és ultrahangos mellett lett most babéziás a kutyám, szóval nem tudom, mit csinálok most. Az állatorvos most azt mondta, mindennel védekezzek. Szóval most Advantix cseppet kapott újra, Scalibor nyakörvet, és ultrahangos is van rajta, új. Ennél többet már nem tudok tenni.
2011. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor a bolhák tudnak olvasni, mert a mi kutyánk biza bolhás lesz scaliborral :) És nem a lejárat vége fele, hanem bőven a közepén.
2011. ápr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!