Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriver vagy labrador...

Golden retriver vagy labrador retriver?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem tudom.

kinek?

mire?

mikor?

2011. ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Van már ilyen kérdésből jópár :)


Amúgy nálam Labrador :)

2011. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha a kérdésed kifejtenéd, többet tudnánk... De nekem a labrador jobban bejön, külsőre belsőre egyaránt.
2011. ápr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Labrador:)
2011. ápr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha sokat tudod mozatni, akkor labrador, ha kicsit kevesebbet, akkor golden, mert a labrador gyakran hajlamos a hízásra, lustulásra. Amúgy szerintem sokban hasonlítanak. Két apport-bajnok :)
2011. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Túl sok különbség nincs a két fajta között szerintem.

Lakásba vagy kertbe szeretnéd? Én kertbe kicsit sajnálnám a labit a rövid szőre miatt, lakásban a goldennel viszont számolj a szőrzettel, főleg vedlési időben. :D

2011. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Milyen rövid szőr?? A labinak olyan dús szőre van majdnem, mint egy huskynak. Most már kezdenek az emberek átesni a ló túlsó oldalára.... most már lassan ott tartunk, h maga a kuty nem való kertbe. Most komolyan..., neee! Próbáljon már mindenki elvonatkoztatni attól ő mennyire fázik télen: a kutyák nem emberek! És egy labinak semmi baja nem lesz ha télen kint van - az más kérdés h a labi is meg a golden is igényli h a családdal lehessen, de megfázni egyik sem fog.
2011. ápr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Stimmel.

Labradornak nayon dús a szőre. Nem látványosan hosszú, de ha beletúrsz, akkor találsz egy 2-3 centi körüli puha aljszőrzetet, és egy 6-10 centis fedőszőrzetet.

Sógornőmé télen imád a hóban hancúrozni.

És igen, a társasáot is igényli. Télen-nyáron szeret a gazdájához leközelebbi szabad helyre odakuporodni.

2011. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja, és vedléskor tök mindegy, hogy a goldie hosszú fürtjeivel lesz tele a kanapé, vagy a labi pihézi össze a bútort :)

Legjobb, ha vedléskor minden sétáltatáskor alaposan átkeféled kint a szabadban, és akkor kevesebb jut a lakásba!

2011. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
szabadba szeretném.. de úgy hallottam h a goldennek fésülni kell a szőrét sűrűn?!
2011. ápr. 15. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!