Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Silver...

Mi a véleményetek a Silver Dream kennelről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 15. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
3 kutyám van innen :D Ez egy nagy kennel sok kutyával de abszolute profi körülményekkel minden kutya szűrve van az aussiek esetében nagyon sok genetikai szűrést használnak Amerikában,Cseh országban szűrnek. A kutyáik nagyon szépek, és egészségesek, egyáltalán nem félősek vagy agresszívek.. legalábbis az én kutyáim amik innen vannak nem azok és sokat járok a tenyésztővel együtt kiállításra és nemigazán láttam problémás kutyát nála..
2011. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ninna ♥ ***** válasza:
100%
Nem ismerem a kennelt, de így ahogy megnyitottam a honlapot, egy 10 percig tuti csak a kutyáikon gyönyörködtem. Szerintem nagyon szépek, persze csak kép alapján, élőben nem láttam őket. Én biztosan elmennék élőben is megnézni, egy pár órát eltölteni velük, megismerni őket, és alaposan kiválasztani a kölyköt.
2011. ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó kennel, egyik ismerősöm innen vett aussie-t és nagyon meg van elégedve vele. Mindenképpen ajánlom :)
2011. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)Évekkel ezelőtt,mikor még az első alom(azt hiszem,2004 környékén,de nem vagyok benne biztos)megszületett,elmentünk megnézni,mert már akkor is a kedvenc fajtám volt.A kutyáikat én is gyönyörűnek tartom,a külföldi kennelekhez mérve is:)Bár egyelőre még csak a jövő(év)zenéje egy kicsi aussie:)Kíváncsi voltam/vagyok a véleményeitekre,mert a hölgy border collie kenneljét viszont sokan nem tartják jónak.Ettől függetlenül tőle tervezzük venni a kicsit:)
2011. ápr. 15. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!