Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kártékonyak a yorkshire...

Kártékonyak a yorkshire terrierek? Több fajta is van a jorkiból? Hogy válasszam ki?

Figyelt kérdés
2008. febr. 11. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kártékonyak?ezt hogy érted?persze kiskorába szétrág mindent,mint MINDEN MÁS fajta is.egyébként a yorki a legédesebb,legcukibb......és nagyon ragaszkodó,érzelmes,okos kutya.de mellette ugye terrier,elég makacs.könnyen megsértődik.következetesen kell nevelni,különben könnyen a fejedre nő,és ő veszi át az irányítást.nekem nem volt más kutyám a yorkimon kívűl,de csak ajánlani tudom,ha tudsz vele annyit foglalkozni,amennyit kell.kisgyerek mellé nem nagyon ajánlanám,mert nem nagyon bírja,ha nyúzzák.(3éves hugom által tapasztalom)a yorkiról oldalakat tudnék írni,de sajnos nincs annyi hely itt!remélem a lényeg benne volt!
2008. febr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

megint én vagyok.első válaszoló.

a választással annyit tudok tanácsolni,hogy menj el több helyre,nézz körül hogy tartják őket,és a szűleit.legalább az anyát,mert abból tudsz következtetni a kicsi felnőtt méretére,és színére.és nem szabad az olcsó kutyát megvenni,mert gyakran előfordul,hogy beteg,vagy hibás.és többet költhetsz majd az orvosra.ez egy jó könyv:kutyatár:Vatg Mónika,Yorkshire Terrier!

2008. febr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém nem "kártékony",míg kicsi volt sem rágcsált szét semmit,most meg csak azt,amit engedünk neki.Egy szóból is megérti,hogy nem szabad.Persze,azért ebben van munka bőven,mert tényleg makacs természet,de az a lényeg,hogy olyan időszakban vállald be,amikor rengeteget tudsz vele foglalkozni,mert kell neki a biztos pont és hogy egymásra hangolódjatok.Neken szerencsére sok időm volt vele törődni és fontos is volt,mert én vagyok neki az első,ha rájön az 5 perc,rám akkor is hallgat,míg másra nem.Mire mást is elfogad,az több időbe telik,de mindig te vagy az első.

Én úgy tudom,hogy nincs több fajtája,csak a tenyésztéseknek köszönhetően:extra mini,mini és normál.Nekem az állatorvosom nem ajánlotta az extra minit,mert hajlamosabbak a betegségekre.Úgyanígy van az "olcsó" kutyusokkal is.Ezt egyik ismerősömnél látom.

Remélem tudtam segíteni.

Egy boldog Yorki tulajdonos

2008. febr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

igen,elvileg ez a 3méret van,de a standard szerint max.3.1kg lehet a súlya,de gondolom kedvencnek szeretnéd.láttam már 6kgos yorkit is,kicsit elhízlalták szegényt.

van még a biewer yorki,fehér színű.nagyon ritka,és nagyon drága.

2008. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Öregem, ha már most így állsz hozzá, hogy egy kutya kártékony mint egy rágcsáló, vagy mint a sáskák, akkor úgy gondolom, jobb, ha hörcsögöt sem tartassz, nemhogy kutyát...
2008. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!