Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dog Chow Puppy large breed...

Dog Chow Puppy large breed összetétele?

Figyelt kérdés
Golden Retrieveremet ezzel etetem, és csak kérdezném hogy szerintetek jó összetételű-e, megfelel-e egy ilyen fajtának, és Nektek mi a személyes tapasztalatotok vele?
2011. ápr. 16. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Másolva:

Az új Dog Chow húsban gazdag, hiszen ez az, amire a kutyáknak igazán szükségük van, és amit ösztönösen szeretnek.

A kutyáknak a megfelelő fejlődéshez húsra van szükségük, így kutyája is elégedett lesz, ha a húsban gazdag DogChow –t eheti.


A kiváló minőségű csirke-, marha-, pulyka- vagy bárányhúst teljes kiőrlésű gabonával vagy rizzsel keverjük termékeinkben, melyeket a PURINA táplálkozáskutató tudományos módszerekkel fejlesztettek ki, hogy a különböző életkorú, életmódú és fajtájú kutyák számára egyaránt a legmegfelelőbb tápanyagösszetételt biztosítsák. Így biztos lehet benne, hogy kutyájának minden nap teljes és kiegyensúlyozott étrendet biztosít.


Dog Chow Puppy Large Breed - pulykahússal és rizzsel

Kiszerelés: 15kg


100%-ig teljes értékű állateledel kölyökkutyák számára, elválasztástól a felnőtté válásig. Optimális arányban tartalmaz természetes fehérjeforrásként pulykahúst, valamint teljes kiőrlésű gabonát és rizst, mely hozzájárul a kölyökkutyája kiegyensúlyozott növekedéséhez.


Csontok, ízületek és fogak: A DOG CHOW optimális arányban tartalmaz kálciumot, D-vitamint és fehérjét mely összetevőknek köszönhetően kutyája csontjai erősek, ízületei és fogai pedig egészségesek lesznek.


Immunrendszer: A Dog Chow receptjei C és E vitamint tartalmaznak, melyek nélkülözhetetlen antioxidánsként erősítik az immunrendszert és gátolják a szabad gyökök felszabadulását.


Emésztés: A Dog Chow termékek rizst valamint cikória és répa-apríték egyedülálló keverékét tartalmazzák. A rizs megkönnyíti a táplálék emésztését a cikória természetes probiotikumok forrása, mely bizonyítottan növeli a bélrendszerben található hasznos baktériumok számát és elősegíti az egészséges emésztést, a répa-apríték pedig a széklet állagát javító összetevőként ismert.


Nyersfehérje: 29%

Nyers olajok és zsírok: 13%

Nyershamu:6.5%

Nyersrost: 2.5%

Kálcium: 1.2%

Foszfor: 1.0%


Napi etetési útmutató:

Testtömeg/6hetes-3hónapos/3-5hónapos/5-7hónapos/7hónapos-1éves/1-2éves/2éves felett


25-45kg: 215-600g/415-770g/490-850g/460-715g/430-600g/felnőtt

45-70kg: 285-715g/600-1040g/770-1110g/860-1110g/715-970g/felnőtt


AJÁNLÁS: A Dog Chow Puppy kutyatápot nagytestű kölyök kutyák részére ajánljuk!

2011. ápr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pont ilyet kerestem, de nem találtam sehol, úgyhogy köszi :)
2011. ápr. 16. 17:36
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon szívesen!:)
2011. ápr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lemaradt:

Én is ezzel a táppal etettem a 2 bernimet 9 hónapos korukig. Árban elfogadható, szép fényes volt tőle a szőrük, jó kondiban voltak, de nem voltak túlsúlyosak, nem sántítottak. Szóval szerintem jó táp!

2011. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is meg vagyok vele elégedve, eddig Pedigree-vel etettem, csak azt kicsit kinőttük, mert túl kis szemű volt a táp, de mióta a Dog Chow-t adom, azóta fényesebb a szőre
2011. ápr. 17. 13:04
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A pedigree (sem a friskies, darling, chappi, stb.) nem jó táp, jól tetted, hogy leváltottad!
2011. ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
4 hónapos korában váltottam le, mert azt mondták az eladók, hogy ez már kicsi szemű neki, és én is észrevettem hogy már csak nyeli. Dog Chowban kb. kétszer olyan nagyok a szemek, és a kutyának kb. kétszer annyi időbe telik, míg megeszi, mert rágni kell. Amúgy mondom, Golden, és észrevettem hogy selymesebb, fényesebb a szőre mint akkor. Azt meg nem nagyon engedhetem meg, hogy Royal Canin, Acana, és társaival etessem.
2011. ápr. 17. 20:57
 8/11 anonim ***** válasza:

Sokan vagyunk így!

Nemcsak a legdrágább tápokkal etetve lehet egészséges egy kutya! A Dog Chow egy jó minőségű, középkategóriás kutyatáp!

Aranyos lehet a kutyusod, szeretem a golden retrievereket.

2011. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 nory0722 ***** válasza:
100%
Én is dog chow-val etetek már 1éve. Ez előtt sajnos tájékozatlanságom miatt egy évig darlinggal etettem(előtte kölyök táppal) és hát most sokkal szebb,energikusabb és egészségesebb a kutyus. Én sem engedhetnék meg magamnak ennél drágábbat,de ezzel tökéletesen meg vagyok elégedve.
2011. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az első válaszban hol derül ki, hogy mi van ténylegesen a tápban? Az egész egy nagy hablaty, semmi konkrétum!

Mégis mennyi húst tartalmaz ez a táp?

2011. máj. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!