Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy labrador kiskutyának mik...

Lexus999888 kérdése:

Egy labrador kiskutyának mik az igényei?

Figyelt kérdés
Pl.mozgásigény,S.T.B.
2011. ápr. 16. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szeret úszni,játszani.Nagy a mozgásigénye.Igazán jó családi kutya, nagyon vidám,okos.Hajlamos az elhízásra,ne etesd túl. :)
2011. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A labrador egy mozgékony sportkutya..kölyökkorban is ez látszik rajta, imád játszani, futni, úszni egyszóval örökmozgó. Kiváló családi kutya is egyben, barátságos, jóindulatú. De rendszeres foglalkozás hiányában, önállóan fogja magát szórakoztatni, átrendezi a lakást kertet egyaránt..
2011. ápr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dalma1997 ***** válasza:

a labradornak igaz hogy nagy a mozgásigénye de beéri2-3 óra játéékall kiválóházi kevenc .

nekem is egy labradorom van 1 nap csak 1-szer adj neki kaját méghozzá este .Mert ha délelött vagy délután kap akkor ha azután sokat futkározik becsomósodhat a beele.

nem kell neki sok a kaja az én labim este kap

egy nagy konzerv és egy kis csomag száraz darlingot összekeverve

2011. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon hasznosak voltak és így méginkább a labrador felé hajlok,nekünk kertes házunk van és úgy lesz tartva hogy ha akar bemegy a kennelébe de udvaron lehet ha akar.kiskorába még a teraszon fog aludni egy kis kosárban azért nem benn merft akkor beszokik és nem szeretnénk ha sírna hogy nem lehet benn!!
2011. ápr. 17. 10:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanaz, mint minden más fajta, sőt keverék kiskutyának.

Merthogy a labrador is kutya, tudod?

2011. ápr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyébként miért nem méltó a kutyus arra, hogy beszokjon a lakásba?

Talán fertőző beteg, vagy leprás?

2011. ápr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ninna ♥ ***** válasza:

Természetesen nem kötelező beengedni a kutyust a lakásba, de hidd el, hogy nem tudsz majd neki ellenállni :) A labradorok nyugodtak, ha rendesen foglalkozva lesz vele, és le lesz mozgatva, akkor a lakást is békén hagyja majd, csak nyugodtan alszik. Télen úgyis be kell majd hogy engedd, mert rövid szőrű kutya. Ha semmiképpen sem, akkor viszont legyen egy jól szigetelt háza, szalmával, és legyen rajta hőfüggöny, ami nem engedi, hogy a befűtött jó meleg hőmérséklet lehűljön.


Egyébként a kutyusokról már leírtak mindent, ami érdekes volt. Imád úszni, apportozni, játszani, szaladgálni, a gazdival lenni :)

2011. ápr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy egy éves labim. Kicsi korába tényleg egy örökmozgó, ugra-bugra kutyus volt és imádott focizni meg szaladgálni meg sétálni meg minden. Most is nagyon imád mozogni meg ugrálni de ha teheti akkor egész nap alszik. Szó szerint. Ahányszor kinézek hozzá azt látom, hogy alszik. Mindig máshol, mindig máshogy, de alszik:D Imádnivaló!:) Nagyon jól lehet tanítani. Mi engedelmesezünk. Ha jól megérteted vele a feladatot akkor nagyon könnyen ráérez az ízére és ő nem az idomítás híve. Rengeteg dícsérettel, szeretettel és a kellő szidással tökéletesen lehet tanítani és nevelni. :) Nyáron jó ha kiteszel neki egy kis "medencét" vagy régi babakádat amit teliengedsz vízzel és árnyékba rakod. Nagyon jól el lesz benne, és legyen sok árnyék a kertbe. Nagyon jó társat fogsz benne találni, de ha azt akarod, hogy rendesen rajongjon a gazdiért és ha meglátja akkor zárja ki a külvilágot meg függjön tőled akkor nem ő a legjobb választás mert nálunk is sok (már számára ismerős) ember van minden nap és mindenkire egyaránt hallgat. Tudja, hogy én vagyok a főnök meg a gazdi, de ugyanúgy imádja a többi embert is. Mi visszük oviba (rendes óvodába) és a gyerekek ismerkednek vele meg tanulják, hogy hogy kell a kutyákkal bánni. Imádja!:) Kezdő kutyásnak is tökéletes, de arra figyelj, hogy nagyon következetes legyél. Legyél makacs. Ha valamit te akarsz akkor az úgy lesz. Az enyém nagyon kis konok makacs kutya még most is:) De imádok vele "harcolni". Imád az emberek közelébe lenni. Nagyon jól kijön az állatokkal (bár a macskákat nem csípi) Más kutyákat imáád!:D Állandóan ugrál rájuk meg játszana velük és nagyon érdeklődő, játékos.:) Remélem segítettem! Jó labizást;)
2011. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Dalma!

Jól láttam, hogy te a kuytusodnak egy egész konzervet és egy kis száraz tápot adsz? Nem sok az egy kicsit? Nincs elhízva?

Én két 3 marék tejfölös tápot adok, vagy egyharmad konzervet 1 marék táppal keverve....

2011. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!