Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnam megertettni a...

Hogy tudnam megertettni a csaladommal ezt?

Figyelt kérdés
20 eves egyetemista lany vagyok. Kulfoldre koltoztem a tanulmanyaim miatt, egy kis lakast berlek, egyetem melett dolgozom. Imadom az allatokat, otthon nagy csaladi kerteshazban ez nem is volt soha gond. De a csaladom es ismeroseim retenetesen elleneztek hogy magammal hozzam az egyik kutyam, en meg is megtettem mert szuksegem van ra, es meg is oldjuk, az orarandem laza, napkozben tobbszor is hazatudok jonni hozza, persze aldozatokkal jar, nagy kototseg de nekem megeri. Nehezen de mindenki elfogatta. Most pedig jelentkeztem ideiglenes befogadonak es ma jott is hozzam egy kis mentveny. Na ezt mar nagyon nem akarjak lenyelni. Hogy tudnam szepen es kulturaltan, de hatarozottan megertettni veluk, hogy tisztelem es szeretem oket, szamit a velemenyuk, de ez mar az en eletem, es en igy szeretnek elni, ha megtudom oldani akkor oket mert zavarja?
2011. ápr. 16. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Marhára nem értem,hogy mitésmiért kéne megértetni velük. Veled laknak? Ők fizetik a lakást?

Vagy mi közük van ehhez?

2011. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nekik ehhez semmi közük!:S

Te gondozod őket,te eteted, önálló életed van !

Nem értem a családodat,miért fáj ez nekik?!

2011. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez már a te saját életed, azt csinálsz amit akarsz...majd megértik nem kell mindent megmagyarázni, sokszor jobb időt hagyni majd mindenki megnyugszik...
2011. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ok a szuleim es nagyon zavar hogy ilyen feszult a hangulat, pedig 2000km valaszt el, igy is nehez, de meg emiatt is hisztiznek.
2011. ápr. 16. 17:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem pontosan azt mond el nekik, amit az utolsó mondatodban írtál: 'hogy tisztelem es szeretem oket, szamit a velemenyuk, de ez mar az en eletem, es en igy szeretnek elni, ha megtudom oldani akkor oket mert zavarja?'


Szerintem idő kell, és bele fognak törődni a helyzetbe, rájönnek, hogy ez a te életed, felnőttél.

2011. ápr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért mondtad el nekik, ha tudod, hogy hiszti lesz belőle? Semmi közük hozzá
2011. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Idővel belenyugodnak majd, nem fognak örökké pikkelni rád emiatt, nyugi.
2011. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!