Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova tehetek ingyen fedeztetés...

Hova tehetek ingyen fedeztetési hirdetést?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Annyira jó a kanod,hogy fedeztetnél vele?

Vagy annyira rossz, hogy akár ingyen is?

Minek szaporítanál egy szűrések nélküli, tenyészszemle nélküli gondolom papírok nélküli kutyát?

2011. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem bárhová, expressz stb oldalakra.

Ha fajtatiszta, akkor jelentkezni is fognak többen.

Nekem keverék kutyám volt és a végén kellett venni mellé egy fajtatiszta párt, mert nem akadt senki a fedezéshez.

Mielőtt bárki pofázna, mondom, hogy a kölykök családon belül maradtak és még külföldre is jártak. Ennyit a szaporításról. A születés öröm! Látni kiváltság!

2011. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Hirdetési oldalakra, legjobb, ha tematikusak (kutyásak, állatosak), nyilván. Google a barátod, beírod, hogy "ingyen hirdetés", esetleg azt is, hogy "kutya", és voilá. Pici fenekedet ne törölgessem ki? :)
2011. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
A kutyád talán törzskönyvezett, többszörösen győztes ősöktől származó, szűrésekkel rendelkező, tenyésszemlés, többszörös kiállítási győztes kan?
2011. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Francesca_ ***** válasza:
Ne fedezz ingyen!!!!! én a múltkor 1200 eurót fizettem egy fedezésért, az én kanom fedezési díja 800 euró. szerintem te is kérj érte legalább 500-at
2011. ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De rosszindulatúak vagytok, azt se tudjátok, hogy a fezedés ingyenes, vagy a hirdetésnek kéne annak lennie...
2011. ápr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérem a moderátorokat, segítsenek a szaporítás elleni harcban és töröljék a hasonló kérdéseket.
2011. ápr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

SZövegértés nulla...

Ingyen hirdetést szeretne. Nem ingyen fedezést.

2011. ápr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

20 34...

Gratulálok...

Keverék kutyát szaporít,és még büszke is rá..

Lehet,hogy te marhára élvezted,hogy szül a kutya,de szerintem ő nem annyira...

Idióta...

2011. ápr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 panettone ***** válasza:

Ingyenes hirdetést bármelyik ingyenes hirdetési portálra tehetsz fel, de nem biztos, hogy ha keresni kell a szukát akkor olyan nagyon fedezni kellene vele!


"Mielőtt bárki pofázna, mondom, hogy a kölykök családon belül maradtak és még külföldre is jártak. Ennyit a szaporításról. A születés öröm! Látni kiváltság!"

Pont az ilyenek miatt tart itt a kutyázás, korlátolt önző hozzáállás.

Számomra már az megnyugatató, hogy az én szukám nem szült kiskutyákat erre a tetü világra- ha számoltam volna mondjuk két átlagos alommal akkor azt a mondjuk 12 kiskutyát aki nálam nem született megazok helyett 12 másikat örökbefogadhatták menhelyekről, gyepikről fajtamentőktől mert erre most nagyobb szükség van mint az hogy én lássam a születés csodáját. A kanom tkves, de nincsenek szűrései így ő is átesett az ivartalanításon fel sem merült bennem, hogy kiskutyákat gyártsak vele

Ez hozzáállás a csőlátású, önző tudatlan emberek öröme akikben fel sem merül a gondolat, hogy minden megszületett kölyök kutya egy már világrajött gazdátlan eb esélyeit rontja .

Láttam amúgy kiskutyákat a világra jönni és felnőni majd gazdihoz kerülni ők mind igazán jó esélyekkel indultak, szűrt egészséges tkves szülőktő. Volt az alomban aki kutyasuliba, volt aki ma is aktívan jár a gazdival kiállításokra, van aki hobbiként a gazdi szeme fénye...esetükben indokolt volt hogy megszülesenek mert közöttük egy sem kallódott el sőt ott van köztük olyan aki megfelelő párral- nem találomra kiválasztott párral- hasonlóan jó almot fog majd produkálni de nem mindegyik.

Nem tudom értitke-e de nem kell a szukának mindenképpen szülni a kannak pedig mindenképpen fedezni.

Kutyát lehet örökbe fogadni és aki ezt képes felfogni na az az igazi kutyás.

2011. ápr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!