Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg kutyámat?

Hogyan tanítsam meg kutyámat?

Figyelt kérdés
Hogyan tanítsam be kutyámat arra ,hogy sétáltatás közbe mellettem sétáljon és ne húzzon.
2011. ápr. 17. 07:49
 1/3 anonim válasza:
100%

szia!

én úgy szokttatam le erről a Goldimat, hogy mikor húzni keztdett, akkor az ellenkező irányba kezdem el menni. ezt sokszro kell csinálni, minél többször viszed sétálni, éés minél többször csinálod vele ezt, annál hamarabb leszokik róla. persze, amit írtam, nagyon hülyén hangzik, de hidd el, nagyon hatásos, ne érdekeljen, hogy kürölötted mindenki( már ha van ott valaki) kicsit furán néz rád. próbáld ki!

2011. ápr. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az a legjobb módszer amit az első válaszoló írt. Lehet cibálni a kutyát, ha húz, de semmi értelme. Ha viszont megfordulsz vele, akkor rájön, hogy felesleges sietnie, mert 'új feladat jön' így mindig rád fog figyelni. :)
2011. ápr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
72%
én arra tanítottam meg, hogy a bal lábam mellett menjen mint a szolgálati kutya, a fejének a bal térded mellett kell elhelyezkednie, odarendeled a kutyát és végig ott viszed és mikor húzz erősen megrántod, legjobb ha nem nyakörvvel, hanem hámmal csinálod, ha nyakörvvel akkor a nyakörv a kutya nyakának felső részén helyezkedjen el, ott érzékeli legjobban a rántásaidat, közben valami vezényszót is mondj neki pl: lassíts, vagy szidalmazásból 'pfhujjrossz', illetve ha szépen megy jól csinálja közben jutalom falatokkal (felkarikázott virsli) illetve jutalomszavakkal dicsérd!!
2011. ápr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!