Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyám baja? Pls...

Mi lehet a kutyám baja? Pls segíts

Figyelt kérdés
Tegnap kivittem sétálni és a ház előtt volt egy nagy kutya. Egymáshoz nem szóltak, a másikat a gazdája el is vitte. Folytattuk a sétát, picit visszahúztam, mert gyorsan akart volna menni és nyüszített egyet. Miután bejöttünk elkezdte húzni a lábát, később összenyomta a testét(úgy ment, hogy felfele görbe volt a háta) és akkor már olyasmi volt mintha részeg lenne. Ma meg nem áll már rá a hátsó lábaira és nem is mászkál sehova. Ha arrébb szeretnénk tenni akkor nyüsszög és harap (csak gyengén). Nem megy sehova, egyhelyben ül. Leginkább egy tibeti spánielre hasonlít csak fekete a szőre. Kapott fájdalomcsillapítót, de nemnagyon segített. Ha valakinek bármi ötlete lenne akkor...
2011. ápr. 17. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Körülbelül ezer dolog lehet:

Térdszalag szakadás, vesegyulladás (erre utal, hogy pupozza a hátát), leőrehaladott lyme kór, porckorongsérv.


Ajánlom szeretettel a legközelebbi ügyeletes kisállatklinikát a kérdés megválaszolásához.

2011. ápr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Több probléma lehet, biztosat csak állatorvos tud mondani. Sürgősen vidd el!
2011. ápr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minél elöbb vigyétek dokihoz!


Gerinc problémától kezdve bármi lehet, és minél többet vártok vele annál rosszabb lesz ( ha ilyen hírtelen történt ), akár az élete is rámehet!

2011. ápr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ÁLLATORVOS!
2011. ápr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

annyira szeretem ezeket a kérdéseket...


a szüleid mit csináltak veled ha beteg voltál?

orvoshoz vittek....

tehát irány az állatorvos!!!!

2011. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezt látatlanban senki sem fogja neked megmondani!!

segíts a kis barátodon és vidd orvoshoz. nem tudom

milyen fájdalomcsillapítót adtál neki, de emberi gyógyszert soha ne!!csak ha doki javasolja.

ORVOS,ORVOS!!!

2011. ápr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!