Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol vehetnék KÖLYÖK husky...

Hol vehetnék KÖLYÖK husky kiskutyát? Lehetőleg olcsón

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 10:59
 1/7 gfero ***** válasza:
2011. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Huskyt, vagy olyat, ami hasonlít egy huskyra? Egészségeset vagy beteget? Ha sok pénzed van állatorvosra, akkor nyugodtan válogass az expresszes koszos szaporítók közül.
2011. ápr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
az én kutyám sem 100ezrekbe került, össz visz 3ezer forintba...6éves, él és virul! :) Okos, egészséges kutya.
2011. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Előttem lévő..nagy szerencséd van.:)Expresszről és semmilyen netes hirdetésből nem szabad kutyát venni!!! Én nagyon megjártam mert pár évvel ezelőtt tudatlan voltam..Elmesélem a sztorit. 18 éves csajszi vagyok,és régóta vágytam egy amerikai staffordshire terrier-re..megláttam a neten olcsón,és futottam érte..kiskorától fogva nagyon harcias volt mind emberekkel mind az állatokkal..ráfogtam arra,hogy ugyan,pici még, majd kinövi..hát nem nőtte ki..kutyaiskolába jártunk,naponta több órás intenziv foglalkozás mellett a kutya agressziv volt..elvittem dokihoz megnézetni,és kiderült,hogy a kutyámnak gyenge az idegrendszere..aztán egy nap nekemfordult. Megijedtem tőle,épp,hogy be tudtam ugrani a lakásba,különben elkapott volna.. azóta vettem 2 ugyanilyen fajtájú kutyát TENYÉSZTŐTŐL,és olyan kezes mindegyik,hogy inkább azt mondanám rájuk,hogy macskák !Ha egy ideggyenge ,szaporitott kutyát szeretnél akkor nyugodtan vegyél expresszről..Arról nem is beszélve,hogy nincsenek szürve különbözö betegségekre,igy könnyen előfordulhat,hogy egy beteg kiskutyát veszel magadhoz. Vagy pedig kiskorában még úgylátszik,hogy fajtatiszta,de ahogy nődögél észreveszed,hogy hoppá mégsem..ismerősöm igy járt az expresszről vásárolt németjuhászával...kicsiben fajtatisztának nézett ki,3 hónaposan meg már látszott,hogy keverék. Ha keverék kutyát szeretne az ember,akkor bemegy egy menhelyre,és kap egyet ingyen.Keverék kutyáért pénzt senki nem ad.Vagy tenyésztőtől vegyél huskyt vagy sehonnan! Szaporitókat ne támogass,mert ők csak gyártják a selejtes kutyákat akikkel már sokan megjárták..a tenyésztő szüri őket a betegségekre,jó idegrendszerü kutyái vannak,azért kerül többe,de hidd el megéri !
2011. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Olcsón, beteget vagy drágábban, törzskönyvel egy tenyésztőtől? Nem mindegy, mert az egészséges kis husky kölyköket olcsón nem adják, ha csak nem egy futószalagon jönnek a kutyák, szaporítótól nem, de az erősen nem ajánlott!
2011. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne a szaporítókat támogasd. Hogy miért éri meg a tenyésztőtől vett, drága kutya?


www.olcsokutya.info -> itt sok hasznos információt találhatsz.

2011. ápr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az állatinfó-n van pár kölyök husky aki ingyen elhozható! Nagyon megéri! Én is azt szeretnék csak lakásban lakom és hát ide nem lehet
2012. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!